Переглядів: 635

Робіть добро для планети щодня!

Як інформували «ЧН», у суботу, 19 березня, по всій планеті пройшла кампанія «Година Землі», організована Всесвітнім фондом природи. Тисячі організацій і мільйони людей у 178 країнах світу рівно о 20.30 вимкнули світло на годину, щоб привернути увагу до екологічних проблем планети. В Україні цьогорічна «Година Землі» проходила вже увосьме та побила всі попередні рекорди — більше 70 міст і містечок, десятки відомих українців та сотні організацій і закладів країни підтримали заклик зберегти планету для майбутніх поколінь.

«Естафету добрих справ» від «Години Землі» підтримали відомі люди країни — культурні та громадські діячі, артисти і колективи, аби надихнути інших робити добро для планети. Серед них — в.о. міністра екології та природних ресурсів Ганна Вронська, найсильніша людина планети Василь Вірастюк, обличчя «Нового каналу», СТБ, «1+1», М1, популярні виконавці ЯрмаК, Дмитро Шуров (PainoBoy), актори DizelStudio, Норман Шелест та багато інших.

«Деякі люди іноді звинувачують «Годину Землі» у безцільності. Мовляв, що дає та година без світла в масштабах планети? Але ж вимкнення світла — це лише верхівка айсберга. Фінальна символічна подія кампанії, такий собі всесвітній флешмоб. Сама ж кампанія привертає увагу людей, урядів та організацій до проблем планети і навчає їх допомагати природі що-дня. Щоб підкреслити важливість цього, ми запустили в Україні «Естафету добрих справ», де кожен міг розказати іншим про свою просту та корисну для планети справу. Із щоденних невеликих дій кожного з нас сьогодні складається майбутнє. Тож робіть добро для планети щодня, щоб у наших дітей було гарне майбутнє!» — закликає Катерина Куракіна, координатор акції в Україні.

«Година Землі» — гарна та символічна кампанія. На її підтримку в темряву поринають сотні знакових споруд світу, як-от Сіднейська опера, римський Колізей, Ейфелева вежа, найвищі, найстаріші та найвідоміші споруди світу. Українські пам’ятки теж не залишилися осторонь. Михайлівський та Софійський собори, Києво-Печерська лавра, монумент «Батьківщина-Мати», Монумент Незалежності в Києві, Театр опери та балету і Спасо-Преображенський собор в Одесі, собор Святого Юра та телевежа у Львові, замок Любарта у Луцьку і ще багато відомих споруд вимкнули освітлення, щоб привернути увагу українців до проблем планети.

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

Вихід газети у четвер. Вартість передплати:

  • на 1 місяць — 70 грн.
  • на 3 місяці — 210 грн.
  • на 6 місяців — 420 грн.
  • на 12 місяців — 840 грн.
  • Iндекс — 61119

Якщо хочете бути серед тих, хто читає, думає, не погоджується, сперечається, а відтак впливає на прийняття рішень на розвиток свого села чи міста, — приєднуйтеся до спілки читачів нашої газети.

Передплатити газету можна у поштовому відділенні або у листоноші, а також у редакції.

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

  • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
  • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
  • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net