Переглядів: 6377

Автобус спровадили, депутата винесли...

Уже стало звичним, що кожна сесія міськради збирає на Думській площі мітинги одеситів, не згодних з діями влади. Не стала винятком і нинішня, яка відбулася учора, 16 березня.

Плакати мітингувальників наочно демонстрували всі больові точки Одеси. Тут і забудова Французького бульвару, і загроза знесення Ближніх Млинів, й ображені підприємці зі Старосінної площі, й проблеми заводу залізобетонних виробів та ринку «Успіх», і ще багато-багато іншого.

Однак деякі політичні сили вирішили використати одеситів, зайнятих боротьбою за свої права, для проведення акції проти очільника облдержадміністрації. Автобус, обліплений плакатами проти Саакашвілі, виїхавши на Думську, на всі свої чотири потужні динаміки почав «викривати» голову ОДА, повністю заглушивши й оглушивши людей. Реакція була швидкою. Оскільки ті, хто зачинився в автобусі, ніяк не реагували на вимоги одеситів вимкнути динаміки, то люд спочатку спробував взагалі перекинути автобус, а потім, зірвавши плакати, порвав дроти до динаміків і проколов шини.

Поліція змусила «покалічений» автобус виїхати з площі і пообіцяла розібратися з його «пасажирами». І мітинг продовжився далі. Присутні почали збір підписів під листом до президента з вимогою припинити «геноцид дрібних підприємців», що розгорнувся в Одесі.

У самій сесійній залі теж було гаряче. Депутат Олександр Боровик, який, вперше прийшовши на сесію, нарешті, отримав мандат, виголосив слово, в якому назвав Одесу найгіршим з-поміж усіх міст, де йому досі доводилося жити, звинуватив чинну міську владу у фальсифікаціях результатів виборів, корупції і т.д. Закінчився виступ новоспеченого депутата у верховнорадівському стилі: один із мандатоносної когорти підійшов до Боровика з букетом, після чого вхопив його в оберемок і з допомогою колеги, що нагодився, виніс із сесійної зали. Горе-слава нардепа Олега Барни тепер цілком заслужено належить обранцеві одеситів від партії «Довіряй ділам» з дипломом ківаловської академії, кандидатові в майстри спорту з таїландського боксу Дмитрові Палпатіну.

З-поміж питань, які ухвалили на сесії, — затвердження низки детальних планів територій (читай: дозволів на забудову цілих мікрорайонів, у тому числі й у центральній частині міста, із знесенням існуючого житлового фонду), зокрема й Ближніх Млинів.

Окремо звертаємо вашу увагу, що на вчорашній сесії депутати суттєво знизили ставку податку на нерухомість для фізичних осіб, а відтак у розрахунках, наведених у матеріалі на 2-й сторінці («Оподатковані квадратні метри») щодо оплати податку в 2017-у, будуть зміни.

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorka@i.ua