Новорічний дарунок для бібліотек
Всесвітній клуб одеситів передав у дар бібліотекам міста близько 300 книг сучасних авторів.
Напередодні Нового року фонди одеських книгозбірень поповнилися новими виданнями творів Михайла Жванецького, Юрія Михайлика, Михайла Ландера, Олександра Лозовського, Юхима Ярошевського та інших письменників.
Хтось із них живе за кордоном, хтось — не покидає рідне місто. «Усі вони продовжують підтримувати зв’язки і постійно присутні в літературному просторі Одеси. Це наші великі друзі, які люблять місто і дбайливо зберігають його історію», — зазначила директор Всесвітнього клубу одеситів Олена Павлова, пообі-цявши, що клуб і надалі планує проводити подібні акції.

Передплата
Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!
Вихід газети у четвер. Вартість передплати:
- на 1 місяць — 70 грн.
- на 3 місяці — 210 грн.
- на 6 місяців — 420 грн.
- на 12 місяців — 840 грн.
- Iндекс — 61119
Якщо хочете бути серед тих, хто читає, думає, не погоджується, сперечається, а відтак впливає на прийняття рішень на розвиток свого села чи міста, — приєднуйтеся до спілки читачів нашої газети.
Передплатити газету можна у поштовому відділенні або у листоноші, а також у редакції.
Оголошення
Написання, редагування, переклад
Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:
- літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
- високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
- написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:
099-277-17-28, 050-55-44-206