Переглядів: 1027

Всякому городу нрав і права, всякому городу — свій голова

За даними, опублікованими Центральною виборчою комісією на ранок середи, на Одещині головами обрані

Одеська міська рада — Труханов Геннадій Леонідович — політична партія «Довіряй ділам» — народився 17.01.1965 р., освіта вища, безпартійний, Одеська міська рада, міський голова, м. Одеса.

Теплодарська міська рада — Жовнір Михайло Васильович — політична партія «Конкретних справ» — народився 19.11.1965 р., освіта вища, безпартійний, приватний підприємець, м. Біляївка.

Білгород-Дністровська міська рада — Гінак Алла Федорівна — партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» — народилася 25.05.1966 р., освіта середня спеціальна, член партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», ТОВ «Белста», генеральний директор, м. Білгород-Дністровський.

Ізмаїльська міська рада — Абрамченко Андрій В’ячеславович — партія «Блок Петра Порошенка

«Солідарність» — народився 11.02.1965 р., освіта вища, член партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», Ізмаїльська міська рада, міський голова, м. Ізмаїл.

Іллічівська міська рада — Хмельнюк Валерій Якович — партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» — народився 16.01.1945 р., освіта вища, безпартійний, Іллічівська міська рада, міський голова, м. Іллічівськ.

Котовська міська рада — Іванов Анатолій Павлович — самовисування — народився 6.02.1948 р., освіта вища, безпартійний, Котовська міська рада, міський голова, м. Котовськ.

Южненська міська рада — Новацький Володимир Миколайович — самовисування — народився 11.04.1957 р., освіта вища, безпартійний, Южненська міська рада, міський голова, м. Южне.

Ананьївська міська рада — Маковецький Павло Ілліч — партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» — народився 20.07.1957 р., освіта вища, член партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», Ананьївська рада, міський голова, м. Ананьїв.

Арцизька міська рада — Березівська міська рада — Григораш Валерій Валерійович — політична партія «ВО «Батьківщина» — народився 22.07.1975 р., освіта вища, член політичної партії «ВО «Батьківщина», Березівська міська рада, міський голова, м. Березівка.

Болградська міська рада — Димитрієв Сергій Гаврилович — політична партія «Опозиційний блок» — народився 20.07.1978 р., освіта вища, член політичної партії «Опозиційний блок», фізична особа—підприємець, м. Болград.

Вилківська міська рада — Іванов Матвій Костянтинович — самовисування — народився 30.07.1960 р., освіта вища, безпартійний, голова Кілійської районої ради, м. Вилкове.

Кілійська міська рада — Бойченко Тетяна Іванівна — партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» — народилася 19.04.1966 р., освіта вища, безпартійна, Кілійська районна державна адміністрація, заступник голови, м. Кілія.

Кодимська міська рада — Склярук Володимир Олексійович — самовисування — народився 3.04.1961 р., освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, м. Кодима.

Ренійська міська рада — Плєхов Ігор Вікторович — політична партія «ВО «Батьківщина» — народився 10.02.1973 р., освіта загальна середня, член політичної партії «ВО «Батьківщина», фізична особа—підприємець, м. Рені.

Роздільнянська міська рада — Шовкалюк Валерій Олександрович — самовисування — народився 4.02.1962 р., освіта вища, безпартійний, роздільнянський міський голова, Роздільнянський район, с. Нові Чобручі.

Раухівська селищна рада — Ніколаєнко Володимир Олексійович — самовисування — народився 29.09.1957 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Раухівська селищна рада, селищний голова, смт Раухівка.

Хлібодарська селищна рада — Зазуляк Степан Степанович — самовисування — народився 23.07.1958 р., освіта вища, безпартійний, Хлібодарська селищна рада, селищний голова, смт Хлібодарське.

Цебриківська селищна рада — Барнасевич Володимир Франкович — політична партія «Громадянська позиція» — народився 1.02.1965 р., освіта професійно-технічна, член політичної партії «Громадянська позиція», Цебриківська селищна рада, голова, смт Цебрикове.

Іванівська селищна рада — Хобта Віктор Іванович — політична партія «ВО «Батьківщина» — народився 31.03.1955 р., освіта вища, безпартійний, Іванівська селищна рада, селищний голова, с. Шерове.

Петрівська селищна рада — Радославов Ілля Іванович — самовисування — народився 24.02.1962 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ «Гала Блейд», менеджер зі збуту, смт Петрівка.

Радісненська селищна рада — Пелін Олег Михайлович — самовисування — народився 2.02.1971 р., освіта вища, безпартійний, ПП «Пелін», підприємець, смт Радісне.

Суворовська селищна рада — Генчевський Петро Дмитрович — самовисування — народився 29.10.1965 р., освіта вища, безпартійний, Суворовська селищна рада, селищний голова, смт Суворове.

Слобідська селищна рада — Михель Микола Іванович — самовисування — народився 15.04.1954 р., освіта вища, безпартійний, пенсіонер, cмт Слобідка.

Комінтернівська селищна рада — Прокопечко Людмила Ярославівна — Радикальна партія Олега Ляшка — народилася 13.02.1958 р., освіта вища, безпартійна, ПП «Районне телебачення», головний редактор інформа-ційно-політичних програм, м. Южне.

Новобілярська селищна рада — Мартинова Жанна Борисівна — самовисування — народилася 25.09.1960 р., освіта професійно-технічна, член партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», Новобілярська селищна рада, секретар селищної ради, смт Нові Біляри.

Чорноморська селищна рада — Удалов Сергій Анатолійович — самовисування — народився 5.01.1965 р., освіта вища, безпартійний, Чорноморська селищна рада, голова, м.Одеса.

Красноокнянська селищна рада — Євтуховський Валентин Анатолійович — самовисування — народився 26.05.1957 р., освіта вища, безпартійний, Красноокнянська селищна рада, селищний голова, смт Красні Окни.

Зеленогірська селищна рада — Бевзенко Анатолій Федорович — партія «Блок Петра Порошенка

«Солідарність» — народився 22.06.1955 р., освіта загальна середня, член партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», Зеленогірська селищна рада, голова, смт Зеленогірське.

Любашівська селищна рада — Павлов Геннадій Анатолійович — партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» — народився 14.12.1967 р., освіта вища, член партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», Любашівська селищна рада, голова, смт Любашівка.

Затоківська селищна рада — Звягінцев Василь Іванович — самовисування — народився 13.07.1941 р., освіта вища, безпартійний, Затоківська селищна рада, селищний голова, смт Затока.

Сергіївська селищна рада — Вовченко Ігор Васильович — самовисування — народився 9.10.1969 р., освіта професійно-технічна, член політичної партії «Опозиційний блок», ПП «Курортне об’єднання «Перлина Чорно-мор’я», генеральний директор, м. Білгород-Дністровський.

Миколаївська селищна рада — Ізбаш Олександр Іванович — Аграрна партія України — народився 11.04.1959 р., освіта загальна середня, член Аграрної партії України, ТОВ «Агроінвестгруп», заступник директора, смт Миколаївка.

Великодолинська селищна рада — Граб Володимир Олександрович — самовисування — народився 17.10.1971 р., освіта вища, безпартійний, Великодолинська селищна рада, селищний голова, м. Іллічівськ.

Овідіопольська селищна рада — Савельєва Лідія Іванівна — самовисування — народилася 16.02.1968 р., освіта вища, безпартійна, Овідіопольська селищна рада, заступник селищного голови, смт Овідіополь.

Таїровська селищна рада — Хасаєв Хасан Гарунович — самовисування — народився 9.03.1959 р., освіта вища, член політичної партії «ВО «Батьківщина», ТОВ «МАХ», директор, м. Одеса.

Авангардівська селищна рада — Хрустовський Сергій Григорович — самовисування — народився 16.07.1977 р., освіта вища, член Аграрної партії України, Авангардівська селищна рада, голова, смт Авангард.

Лиманська селищна рада — Євтодій Ольга Саввівна — самовисування — народилася 30.04.1972 р., освіта вища, безпартійна, Лиманська селищна рада, секретар, смт Лиманське.

Савранська селищна рада — Дужій Сергій Григорович — політична партія «ВО «Батьківщина» — народився 6.01.1966 р., освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, с. Вільшанка.

Саратська селищна рада — Негодяєв Анатолій Леонідович — самовисування — народився 24.01.1953 р., освіта вища, безпартійний, Саратська селищна рада, голова, смт Сарата.

Березинська селищна рада — Желясков Федір Федорович — самовисування — народився 23.05.1972 р., освіта вища, член політичної партії «Опозиційний блок», Березинська селищна рада, голова, смт Березине.

Бородінська селищна рада — Шульгіна Марія Дмитрівна — політична партія «Наш край» — народилася 28.10.1966 р., освіта вища, безпартійна, Юр’ївська сільська рада, голова, с.Богданівка.

Серпневська селищна рада — Добровольський Володимир Євгенович — самовисування — народився 24.08.1974 р., освіта вища, безпартійний, Серпневська селищна рада, голова, смт Серпневе.

Тарутинська селищна рада — Куруч Іван Іванович — політична партія «Наш край» — народився 29.04.1959 р., освіта загальна середня, безпартійний, Тарутинська селищна рада, голова, смт Тарутине.

Фрунзівська селищна рада — Пустова Тетяна Анатолівна — партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» — народилася 8.06.1959 р., освіта вища, безпартійна, Фрунзівська селищна рада, голова, смт Фрунзівка.

Затишанська селищна рада — Топольницький Геннадій Миколайович — самовисування — народився 17.11.1961 р., освіта вища, безпартійний, голова СФГ «Тополь», смт Затишшя.

Ширяївська селищна рада — Шаповалова Юлія Станіславівна — партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» — народилася 30.06.1966 р., освіта вища, безпартійна, громадська організація «Щит: Одеса — Північ», голова, смт Ширяєве.

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

  • на 1 місяць — 50 грн.
  • на 3 місяці — 150 грн.
  • на 6 місяців — 300 грн.
  • на 12 місяців — 600 грн.
  • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

  • на 1 місяць — 40 грн.
  • на 3 місяці — 120 грн.
  • на 6 місяців — 240 грн.
  • на 12 місяців — 480 грн.
  • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

  • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
  • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
  • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net