В атмосфері доброзичливості
Нещодавно я зустрілася з Європою. Не із самою Європою, а з її українським варіантом.
Вона зайшла в моє купе у вигляді молодого хлопця, щойно я сіла у львівський потяг, і привіталася. Коли влаштовувала свої речі, мій супутник спитав: «Вам допомогти?». Лягаючи спати, я прикрила лице хустинкою, щоб світло від лампи не било в очі. Він зголосився опустити верхню полицю: «Так вам буде краще». Отаку атмосферу доброзичливості можна було відчути і в Моршині на кожному кроці. Всюди звучать «Перепрошую», «Дякую», «Прошу». І таку ж увагу, готовність допомогти зустрічала на Полтавщині.
Отже, в тих краях, де народ зберіг свою культуру, свою мову, мораль своїх предків, жити значно приємніше, аніж, скажімо, в «інтернаціональній» Одесі чи зросійщеному Луганську.
Галина САГАТЮК.
м. Іллічівськ.

Передплата
Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!
Вихід газети у четвер. Вартість передплати:
- на 1 місяць — 70 грн.
- на 3 місяці — 210 грн.
- на 6 місяців — 420 грн.
- на 12 місяців — 840 грн.
- Iндекс — 61119
Якщо хочете бути серед тих, хто читає, думає, не погоджується, сперечається, а відтак впливає на прийняття рішень на розвиток свого села чи міста, — приєднуйтеся до спілки читачів нашої газети.
Передплатити газету можна у поштовому відділенні або у листоноші, а також у редакції.
Оголошення
Написання, редагування, переклад
Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:
- літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
- високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
- написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:
099-277-17-28, 050-55-44-206