Антиконкурентні рішення рад
Одеське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України вбачає в діяльності низки рад різних рівнів антиконкурентні дії.
Так, як повідомляє прес-служба відомства, обласне відділення АМКУ зобов’язало Старокозацьку сільську раду (Білгород-Дністровський район) припинити порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних дій органу місцевого самоврядування, внаслідок яких окремим суб’єктам господарювання або групам суб’єктів господарювання створюються несприятливі умови діяльності порівняно з конкурентами.
Всупереч вимогам чинного законодавства, йдеться у повідомленні, сільська рада своїм рішенням встановила різні відсоткові ставки від нормативної грошової оцінки земельної ділянки у якості орендної плати в межах однієї групи цільового використання земельних ділянок комунальної власності, при цьому не встановивши єдиний підхід при визначені розмірів такої плати.
Щодо Красноокнянської селищної ради розпочато справу за ознаками порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних дій, внаслідок яких окремим суб’єктам господарювання або групам суб’єктів господарювання створюються несприятливі умови діяльності порівняно з конкурентами.
Ознаки порушення полягають у затвердженні різних відсоткових ставок від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що передбачає можливість встановлення різної орендної плати в межах однієї групи цільового використання земельних ділянок за умови відсутності єдиного підходу при визначенні розмірів орендної плати.
Ще одну справу обласне тервідділення АМКУ розпочало стосовно виконавчого комітету Котовської міської ради. Тут вбачаються дії, що можуть призвести до недопущення, усунення, обмеження чи спотворення конкуренції.
Ознаки порушення полягають у не включенні виконкомом Котовської міської ради в умови конкурсу на визначення перевізника для здійснення перевезень пасажирів автобусами загального користування у міському сполученні перевезень у звичайному режимі руху.
Розслідування у справах триває.
Одеське обласне тервідділення АМКУ стало також на захист жителів Кілії та Кілійського району, надавши рекомендації ТОВ «Октан» вжити всіх можливих заходів щодо забезпечення усіх категорій тамтешнього населення скрапленим газом у балонах, придбаних за аукціонною ціною.
У даному випадку ознаки порушення полягають у не взятті участі у спеціалізованих аукціонах з метою забезпечення усіх категорій населення м. Кілії та Кілійського району скрапленим газом у балонах за більш сприятливою ціною.
Як наголошують у тервідділенні, відповідно до частини 2 статті 46 закону «Про захист економічної конкуренції», рекомендації органів Антимонопольного комітету України підлягають обов’язковому розгляду органами чи особами, яким вони надані.

Передплата
Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!
Вихід газети у четвер. Вартість передплати:
- на 1 місяць — 70 грн.
- на 3 місяці — 210 грн.
- на 6 місяців — 420 грн.
- на 12 місяців — 840 грн.
- Iндекс — 61119
Якщо хочете бути серед тих, хто читає, думає, не погоджується, сперечається, а відтак впливає на прийняття рішень на розвиток свого села чи міста, — приєднуйтеся до спілки читачів нашої газети.
Передплатити газету можна у поштовому відділенні або у листоноші, а також у редакції.
Оголошення
Написання, редагування, переклад
Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:
- літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
- високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
- написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:
099-277-17-28, 050-55-44-206