Переглядів: 774

Перемоги на шахівницях

Одеський гросмейстер Наталія Жукова (на знімку) стала чем-піонкою Європи з шахів.

Федерація шахів Одеської області з радістю вітає титуловану представницю регіону, одну з провідних спортсменок країни — гросмейстера Наталю Жукову — з новим вражаючим досягненням. На індивідуальному жіночому чемпіонаті Європи, який цього року відбувався в Чакві (Грузія), одеситка завоювала золоту медаль, повторивши свій успіх 15-літньої давності на першому в історії жіночому континентальному чемпіонаті, який також проводився в Аджарії. Варто відзначити, що за 15 років проведення чемпіонатів чотири рази золоті медалі виборювали українки. У змаганні нинішнього року брали участь 98 шахісток з різних країн Європи. Наша землячка виявилася найкращою!

Крім особистих європейських титулів, у багатій колекції нагород Наталії Жукової — «золото», завойоване в різні роки у складі жіночої збірної України на всіх без винятку найважливіших командних змаганнях: олімпіадах, чемпіонатах світу та Європи.

Ще одна шахова подія: 31 травня в Іллічівську завершився клубний шаховий чемпіонат України, «золото» у якому завоювала Харківська юридична академія.

Портове місто приймало турнір другий рік поспіль. У ньому взяли участь 12 клубів, половина з яких виставила потужні конкурентоспроможні команди і могла сподіватися на нагороди. При одній поразці і десяти перемогах «золото» вже вшосте завоювали головні фаворити турніру — харківські юристи (четверо представників «сильної» статі й представниця «слабкої»).

У напруженій боротьбі «срібло» здобув «Шаховий клуб» Миколаєва, а «бронзу» — «Шахова академія» Іллічівська. На четвертому місці — представники АР Крим, що згуртувалися в «Міцний горішок». Одеська команда «Банк Восток» посіла лише п’яте місце, але може пишатися матчевою перемогою над харків’янами, а також блискучим виступом свого лідера Станіслава Богдановича, який набрав 9,5 очка із 11 можливих і був визнаний кращим гравцем турніру.

Успішним проведенням змагання керували директор Іллічівської ДЮСШ Вадим Білий і міжнародний арбітр Олег Товчига (м. Київ). Окрема подяка — голові профспілки працівників морського транспорту Сергієві Бризгалову, а також Ларисі і Григорію Завгороднім, які надали підтримку у проведенні турніру.

Організатори сподіваються, що наступний клубний чемпіонат країни 2016 року також відбудеться в Іллічівську.

 

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

Вихід газети у четвер. Вартість передплати:

  • на 1 місяць — 70 грн.
  • на 3 місяці — 210 грн.
  • на 6 місяців — 420 грн.
  • на 12 місяців — 840 грн.
  • Iндекс — 61119

Якщо хочете бути серед тих, хто читає, думає, не погоджується, сперечається, а відтак впливає на прийняття рішень на розвиток свого села чи міста, — приєднуйтеся до спілки читачів нашої газети.

Передплатити газету можна у поштовому відділенні або у листоноші, а також у редакції.

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

  • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
  • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
  • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net