Переглядів: 769

Коли людина – найвища цінність

3 грудня — Міжнародний день інвалідів, день, коли світове співтовариство засвідчує, що люди з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги та соціального захисту.

Основним Законом країни визначається, що Україна є соціальною державою.

Соціально орієнтованою є держава, яка визнає людину найвищою соціальною цінністю, надає соціальну допомогу людям, котрі потрапили у важку життєву ситуацію, з метою забезпечення кожному гідного рівня життя, перерозподіляє економічні блага відповідно до принципу соціальної справедливості і своє призначення вбачає в забезпеченні громадського миру і злагоди в суспільстві.

Піклуючись та всіляко підтримуючи інвалідів, наша держава намагається всіма засобами забезпечити та захистити людей з обмеженими фізичними можливостями.

Для належного рівня захисту інвалідів в Україні створено державні неприбуткові організації, які допомагають таким особам почуватися рівними серед рівних. Так, з метою реалізації державної політики у сфері страхування від нещасного випадку в Україні функціонує Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань. Він здійснює страхові та медико-соціальні виплати потерпі-лим на виробництві і членам їхніх сімей, а також забезпечує всіляку підтримку й надає допомогу таким людям.

У зв’язку із ситуацією у країні з метою забезпечення безперервності одержання страхових виплат потерпілими на виробництві та членами їхніх сімей, які прибувають для тимчасового проживання з Автономної Республіки Крим, м. Севастополя, Донецької та Луганської областей, таким категоріям громадян надаються кваліфіковані роз’яснення та допомога. Оформлення страхових виплат та виплат медико-соціальної допомоги проводиться цим людям у першу чергу.

Станом на 1 листопада у відділенні ВД ФССНВ та ПЗУ у м .Одесі перебувають на обліку та отримують страхові виплати й виплати на медико-соціальні послуги 2118 потерпілих і членів їхніх сімей та 333 потерпілих, які тимчасово переселилися до Одеси з окупованої території України та районів ведення антитерористичної операції.

З нагоди Міжнародного дня інвалідів, колектив відділення Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Одесі бажає всім міцного здоров’я, успіхів у житті та надійних людей поруч.

Хвіча ЧІХВАРІЯ,
начальник відділення Фонду соціального страхування
від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у м. Одесі.
Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net