Переглядів: 602

На підтримку Олега Сенцова

2—7 грудня в кінотеатрі U-CINEMA, на Одеській кіностудії, пройде «Тиждень українського кіно на підтримку Олега Сенцова». Початок сеансів о 19.00.

У рамках кіноподії глядачі зможуть оцінити дебютний фільм режисера-в’язня московських окупантів Криму «Гамер», який здобув чимало нагород та схвальні відгуки багатьох світових критиків. Інші фільми-учасники програми: «Молитва за гетьмана Мазепу. Нова версія» (режисер Юрій Іллєнко), «Істальгія» (Дар’я Онищенко), «Трубач» (Анатолій Матешко), «Параджанов» (Олена Фетісова і Серж Аведікян) та альманах короткометражної документалістики «Вавилон’13». Кожен із шести фільмів — достойний представник сучасного українського кінемато-графу.

Переглянути стрічки та підтримати Олега Сенцова вже встигли у Києві, Тернополі, Львові, Луцьку, Івано-Франківську та Дніпропетровську. Кожне з цих міст збирало повні зали шанувальників кіномистецтва та патріотів, не байдужих до долі обдарованого співвітчизника. Всі кошти, зібрані з продажу квитків, йдуть на оплату послуг адвокатів та підтримку родини кінорежисера.

Нагадаємо, Олег Сенцов — український режисер, відомий у всьому світі. Із травня 2014 року — політв’язень, нині утримується у московській в’язниці за обвинуваченням у підготовці терактів на території Криму. На захист митця невтомно виступають вітчизняні та іноземні колеги, а завдяки проекту «Тиждень українського кіно на підтримку Олега Сенцова» зробити свій внесок у боротьбу за свободу та справедливість може кожен українець.

На брифінгу, приуроченому кіноакції, який відбувся в Одеському кризовому медіа-центрі, продюсер Анна Паленчук зауважила, що долучаючись до «Тижня українського кіно на підтримку Олега Сенцова», українські кінематографісти хочуть надати моральну підтримку своєму колезі-режисерові, викраденому російськими спецслужбами і без всяких підстав обвинуваченому в тероризмі.

У свою чергу голова Держагентства України з питань кіно Пилип Іллєнко розповів, що вітчизняний кінематограф в останні роки активно розвивається. Велику роль у цьому відіграє державна фінансова підтримка. Цей рік відзначився двома рекордними прем’єрами. Це фільми «Плем’я» (режисер Мирослав Слабо-шпицький) і «Поводир» (Олесь Санін). «Плем’я» отримало понад 30 нагород на різних кінофестивалях, а «Поводир», який зараз іде в кінотеатрах, має великий успіх у глядачів і великі грошові збори. Найближчим часом українського глядача чекають ще дві гучні прем’єри. Так, уперше за довгий час побачимо прем’єру повнометражного мультиплікаційного фільму «Бабай», який демонструватиметься в кінотеатрах з 19 грудня. Після Нового року відбудеться прем’єра фільму «Брати» режисера Вікторії Трофименко. Активно знімаються нові стрічки. Зараз у виробництві — 23 проекти.

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net