Переглядів: 868

Коли вовк наглядає за кошарою...

Сьогоднішня поведінка російського царя Путіна і безпорадність Вільного Світу перед зухвалістю новітнього Гітлера свідчать, що організації, покликані дбати про належний порядок у світі, не здатні приборкати агресора.

Такі обставини не можуть задовольняти міжнароднє співтовариство. Життя вимагає кроків до усунення яловости головної миротворчої організації світу — Організації Об’єднаних Націй.

Ця організація діє на підставі статуту. Статут розроблено і скомпоновано так, що агресори не відчувають жодного тиску з боку ООН. Настав час внести ряд змін до Статуту ООН, які б дозволили Вільному Світові приборкувати агресорів.

Статут ООН передбачає існування постійної Ради Безпеки ООН, яка має забезпечувати мир у світі, але не передбачає обставини, коли член постійної Ради Безпеки ООН стає агресором. Очевидно, що така обставина, коли агресор є заразом головним миротворцем в ООН, суперечить людським поняттям про нормальні взаємини між народами і нагадує байку тисячолітньої давности, коли вовка призначили наглядати за овечою кошарою. Статут миротворчої організації має передбачати всі можливі виклики, які можуть стояти перед ООН.

Сьогодні Україна є жертва агресії, і тому їй належить порушувати питання про зміни Статуту ООН. І саме Україна мусить запропонувати такий текст до Статуту ООН, що стосується до Ради Безпеки ООН: «У разі, якщо державу — постійного члена Ради Безпеки ООН Асамблея ООН визнає агресором, це автоматично викличе такі наслідки: Усі представники держави-агресора, які перебувають на важливих посадах в ООН, в тім числі і в Раді Безпеки, втрачають свої повноваження доти, доки Всесвітня Асамблея не зніме з їхньої держави тавро агресора».

Це лише один з можливих кроків, яких можуть вимагати від ООН держави — жертви агресії.

Мені здається, що саме зараз час, коли Світові треба виступити з такою ініціятивою.

Але на цьому не слід ставити крапки. Статут ООН може передбачити цілу низку інших обмежень для держави-агресора щодо користування міжнародніми організаціями. Порушник правопорядку у світі не може бути позивачем у міжнародніх судах, не може брати участь у міжнародніх медичних, релігійних, наукових, спортивних організаціях. Той, хто плює на загальновизнані норми поведінки, не може брати участи у житті тих, хто дотримується норм людського співжиття.

Чи ж ми дозволяємо засудженим злочинцям брати участь у нашому житті?

Наприклад, Росія безперервно звертається до Інтерполу з просьбами розшуку ряду осіб, які чинять опір її агресії. Я не знаю, чим керується Інтерпол, приймаючи такі заявки від російських служб, які є не чим іншим, як залученням Інтерполу до російської агресивної політики.

Політика Росії, спрямована на залучення міжнародніх організацій у сферу своєї агресії, свідчить про потребу недопуску держав-агресорів до міжнародніх служб.

Міжнародні організації, міжнародні служби мають обслуговувати нормальний Світ, а не міжнародніх злочинців та міжнародніх терористів.

Вільний Світ має сказати своє слово про міжнародні держави-терористи. Терористам — місце у тюрмах, а не в міжнародніх орга-нізаціях.

Святослав КАРАВАНСЬКИЙ.

 

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net