Переглядів: 739

«Міліція забула, що таке Майдан...»

5 серпня двадцятьма обласними центрами України прокотилася акція активістів, які прагнули привести до тями міліцію, привернути увагу «людей у погонах» до реальних проблем, нагадати їм, за що і проти чого повстав Майдан.

З ініціативи місцевого осередку «Правого сектору» головне управління МВС України в Одеській області пікетували десь півсотні небайдужих громадян. За словами очільника одеської організації «Правого сектору» Сергія Стерненка, основною вимогою пікетувальників була відставка міністра МВС Арсена Авакова та проведення реальних реформ у відомстві. Найперша причина вимоги щодо відставки: за час перебування Арсена Авакова на посаді в міліції так і не почалися реформи. А безпосереднім приводом до пікетування послужили події 3 серпня біля одеського нічного клубу «Ібіца», які стали можливими внаслідок, на думку пікетувальників, «бездіяльності міністра».

Як вважають активісти «Правого сектору», з органів внутрішніх справ повинні бути звільнені всі міліціонери, які брали участь у побитті біля «Ібіци», як і ті, хто не припинив цього побиття. Як підкреслив Сергій Стерненко: «Міліція забула, що таке Майдан, висновків не зробила, в колишньому одеському підрозділі «Беркут» служать ті ж люди, що били «майданівців» узимку, і методи залишаються колишніми. Таку міліцію в країні залишати не можна, бо це не міліція, а внутрішній окупант України».

Особливе обурення викликало те, що під «Ібіцою» співробітники міліції розганяли протестувальників з криками «Бей укропов!». «Нехай ми для них «майдануті», «бандерівці»... Це ще можна зрозуміти. Але не можна зрозуміти те, що наша міліція називала нас «укропы». А вони тоді хто?» — справедливо обурювався активіст «Правого сектору».

Ну а креативна одеситка Тетяна Ющенко принесла на пікет цілий пакунок кропу і роздала його міліціонерам, що оточили по периметру вхід до ГУ МВС. Як вона висловилася: «Для лікування». «Мене, жінку, міліція била біля облдержадміністрації 19 лютого. Мене міліція била на Грецькій площі 2 травня. Били наших хлопців. Ніхто за це відповідальності не поніс, — обурювалася пані Тетяна. — І саме це зробило можливим побиття міліцією протестуючих біля клубу «Ібіца» 3 серпня. Знову міліція била українську молодь із вигуками «Бей укропов!». Ось я, жінка, яка знається на травах, про-йшла через «Новий ринок», зібрала у бабусь кріп, ті благословили на лікування, і я лікуватиму міліцію від Пукіна, який пукає «градами» і вбиває наших хлопців на кордоні. Невже наша міліція — за Пукіна?»

Якщо вимоги протестувальників не будуть почуті і не буде вжито заходів, активісти пообіцяли зробити акції біля обласного управління міліції чисельнішими.

Олег ВЛАДИМИРСЬКИЙ.
Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net