Переглядів: 712

Їхня битва – за життя

Військові медики Одеси в польових та стаціонарних умовах надають допомогу захисникам України, які були поранені в ході проведення АТО.

Справжнє випробування на стійкість і професіоналізм зараз проходять українські військові медики, які щодня повертають до повноцінного життя солдатів, поранених у зоні проведення антитерористичної операції. Зокрема, цими днями у Військово-медичний клінічний центр Південного регіону, що в Одесі, авіаційним санітарним транспортом були доставлені 15 військовослужбовців Збройних сил і Державної прикордонної служби України, які постраждали від рук озброєних екстремістів на Сході країни.

Як повідомив заступник начальника центру з медичної частини полковник медслужби Юрій Сахно, бійці були евакуйовані з вогнепальними кульовими та осколковими пораненнями верхніх і нижніх кінцівок, таза, печінки, селезінки і нирок. За його словами, спочатку кваліфіковану медичну допомогу поранені отримали в зоні АТО, на базі мобільного госпіталю, до складу медперсоналу якого входять саме представники ВМКЦ Південного регіону.

— Усю ніч хірурги та анестезіологи — полковник медичної служби Віктор Кузьменко, підполковники Владислав Горбенко, Олег Герасименко, Наталія Мамай, майори Олег Тимчук, Ігор Самарський, Олександр Коробко, капітан Сергій Войтенко і старший лейтенант Карен Мурадян — проводили хірургічні обробки ран і в складних польових умовах оперували наших хлопців. Згодом, після того як вдалося стабілізувати стан їхнього здоров’я, військових було направлено в Дніпропетровський військовий госпіталь, а вже через добу — в Одесу, — розповів Юрій Сахно і додав: «Наші товариші по службі й одночасно колеги по медцеху виконали чималий обсяг робіт на базі польового мобільного госпіталю і зробили все можливе, щоб життю хлопців нічого не загрожувало. Але до повного одужання їм треба пройти непростий період відновлення з проведенням додаткових обстежень, повторних висококваліфікованих оперативних втручань, терапевтичного лікування та здійсненням усього комплексу необхідних реабілітаційних заходів, — підкреслив заступник начальника центру з медичної частини.

Регіональний медіа-центр Міністерства оборони України.

 

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorka@i.ua