Переглядів: 799

«Шлях миру» на передову

Активісти з Одеси, Миколаєва, Херсона та Києва вирішили особисто допомагати українським військовим, які сьогодні охороняють Кримський перешийок. Самоорганізувавшись у соцмережах задля акції під гаслом «Шлях миру», сотні людей зібрали продукти, одяг, бронежилети та системи зв’язку і в минулі вихідні доставили у частини, місця розміщення вояків.

Активісти об’єднання, серед яких є й офіцери запасу, налагодили зв’язок з частинами та командирами і домовилися зібрати саме те, чого найбільше потребують військовослужбовці. Десь це просто їжа та теплі речі, а десь — і професійне спорядження.

«Продукти вантажаться практично всі. Починаючи від круп і закінчуючи консервованим салом. Основну масу харчів несуть самі громадяни. Велику частину з цього всього, що відвозиться, допомогли зібрати наші студенти. Вони завезли цілу машину харчів», — розповів заступник начальника штабу «Народного ополчення» міста Миколаїв Олександр Янсен.

До речі, для Миколаївської окремої аеромобільної бригади були закуплені десять бронежилетів та бронепластини, які здатні зупинити кулю, випущену зі снайперської гвинтівки. «Як військовослужбовці ми знаємо що це таке і як воно потрібне для нас. Щоб ми були в собі впевнені і на передовій робили все, аби ніхто не зміг зазіхати на нашу територіальну цілісність. Тому велике спасибі тим, хто морально і матеріально підтримує нас у важку хвилину», — зазначив заступник командира цієї бригади Іван Савка.

На південь Херсонщини, де зараз ведуть бойову службу українські вояки, 30 автомобілів активістів привезли не тільки продуктову підтримку, а й моральну: діти молодших класів київських шкіл намалювали плакати та написали на паперових «голубах миру» слова подяки та підбадьорення бойового духу захисників.

Не залишилися без уваги й українські розвідники, які під суворою секретністю проводять свою роботу зі спостереження за діями в районі перекопського перешийку.

«Велике спасибі, що місцеве населення, громадяни країни допомагають нам. І дещо з екіпіровки, і дещо з продуктів. Бойовий дух у нас — можна хоч гори звернути», — підкреслив  командир підрозділу розвідки, ім’я, звання та місцезнаходження якого — військова таємниця.

«Люди підготовлені, заряджені, люди хочуть і можуть виконувати будь-які завдання, які поставить Батьківщина. Начальники нікого не утискають, бойова підготовка проводиться на 100%. Ми готові до виконання будь-яких завдань», — зазначив неназваний військовий.

Порахувати як кількість зібраних грошей, так і продуктів майже неможливо. Допомога надходить з усіх областей країни, а фінансова підтримка і від людей з-за кордону: Польщі, Америки і навіть… Росії. Десятки тисяч гривень витрачено на спорядження, яке разом з тоннами продуктів уже направлено у місця дислокації вояків. Організатор акції та координатор збору коштів на допомогу військовим Юрій Козаріз зазначив, що вся Україна об’єдналася у допомозі нашій армії.

Юрій ВЕСІЛИК.

 

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net