Переглядів: 823

Інтернет, вай-фай і ноутбук — за одну гривню. Ого!

Саме так сталося з мешканцем села Піщана Балтського району Станіславом Проданом, який нещодавно підключився до інтернету, при цьому став 70-тисячним абонентом послуги «ОГО!», тож отримав у подарунок ноутбук фірми Асер. Подарунки отримали ще двоє абонентів, які підключилися майже одночасно з ним, — Василь Лучків із Фрунзівки та Галина Головльова з Одеси. На пам’ять від «Укртелекому» їм вручили комп’ютерну «пам’ять» — жорсткі диски обсягом 1 тетрабайт!

З нагоди 70-тисячного рубежу користувачів інтернету «ОГО!» в нашій області відбулася зустріч керівництва одеської філії компанії та журналістів із щасливчиками, яким дісталися несподівані подарунки.

— Я працюю на станції технічного обслуговування, вдома користуюся стареньким комп’ютером, — розповів Станіслав Продан. — Свого ноутбука у мене ніколи не було, про такий подарунок міг лише мріяти, і тому дуже вдячний за цю несподіванку.

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» — найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів інтернету. Компанія надає свої послуги майже 9 мільйонам абонентів фіксованої телефонії, понад півтора мільйона клієнтів обрали для себе фіксований інтернет «ОГО!». Завдяки унікальним можливостям власної мережі компанія здатна забезпечити надання на всій території України широкого спектру сучасних телекомунікаційних послуг, починаючи від звичайних телефонів та інтернету для приватних осіб до передачі даних, побудови віртуальних мереж, організації відеоконференцій для корпоративних та бізнес-споживачів.

Починаючи із жовтня минулого року ПАТ «Укртелеком» став частиною групи СКМ.

Торік кількість абонентів швидкісного інтернету «ОГО!» в Україні, за даними компанії, перевищила 1 мільйон 646 тисяч. В Одеській області надання послуг широкосмугового інтернету ПАТ «Укртелеком» розпочав у 2006-у. Сьогодні вона доступна у 89 містах і селах області. Тут високі темпи зростання кількості абонентів мережі.

— Сьогодні непросто бути соціально орієнтованим бізнесом, — розповідає директор Одеської філії ПАТ «Укртелеком» Валентин Попазов. — У нас 40 тисяч абонентів пільгових категорій, половина з яких проживає в Одесі, половина — в області. Держава не завжди вчасно виділяє кошти на покриття оплат пільгових абонентів, але ми продовжуємо їх обслуговувати. Дуже важко боротися з вандалами, які полюють за мідним кабелем та викрадають люки — через це потерпають, насамперед, наші абоненти, але ми робимо все можливе, щоб швидко реагувати на такі неприємні події. Ми динамічно розвиваємося, впроваджуємо нові технології, залишаючи при цьому й традиційні послуги. Досі у нас працює мережа радіоточок, якою користуються понад 27 тисяч абонентів. Переважно це — пенсіонери, для яких радіо — зв’язок зі світом. Разом з тим, у маленькі міста та села прийшов інтернет, і це стало важливою подією для людей, які отримують абсолютно нові можливості для розвитку, адже сьогодні рівень інформатизації країни — один з основних показників розвитку економіки.

Ольга ФІЛІППОВА.
Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net