Переглядів: 4540

Без Європейської площі і бюджету-2014

Під головуванням Олега Бриндака у вівторок відбулася ХХII сесія Одеської міськради.

Розпочалася робота депутатів з боротьби проти «кнопкодавства». Проект, підготовлений депутатами від « Батьківщини», «Фронту змін», депутатської групи «Майбутнє Одеси » і поза­фракційними, передбачав введення прямої заборони голосування чужими картками. Крім того, пропонувалося запровадити письмову реєстрацію депутатів і розробити механізм вилучення чужих карток.

У ході обговорення виступили автори проекту Дмитро Співак, Олександр Шеремет та Олександр Остапенко, які звернули увагу, що навіть на цій сесії можна побачити картки для голосування в пультах відсутніх депутатів. А Георгій Селянин розповів про казуси, коли на сесії «голосують» депутати, які перебувають у той час навіть за кордоном.

Проте «регіонали» подібного не помічали, хоча й додали: голосування чужими картками — неприпустиме. Водночас депутат-«регіонал» Денис Балух пояснив позицію фракції: відповідні норми  щодо перешкоджання використання чужих карток уже прописані в законі і чинному регламенті, а всі пропоновані новації — це дубляж існуючих норм.

В результаті за підсумками голосування проект підтримали лише 25 обранців.

Міська рада скасувала рішення про підвищення в півтора-два рази тарифів КП «Малиновський ринок», прийняте  на засіданні міськвиконкому у вересні. Підставою для цього стали численні скарги підприємців, які працюють на ринку.

Депутати відхилили проект рішення про присвоєння частині Приморського бульвару біля пам’ятника Дюку назви «Європейська площа».

Під час сесії виконуючий обов’язки мера Олег Бриндак звільнив з посади свого заступника Марію Єремеєнко. Її призначено виконуючою обов’язки директора департаменту екології та розвитку рекреаційних зон міськради.

Після закінчення сесії брифінг дала директор міського департаменту фінансів Світлана Бедрега. Основне питання, що цікавило журналістів, — бюджет-2014. За словами чиновниці, його до нового року Одеса, імовірно, не матиме. Проте це не означає, що життя в місті буде паралізоване. Адже відповідно до вимог законодавства міська влада може фінансувати захищені статті, в тому числі зарплати бюджетників, у розмірі

1/12 від витрат попереднього року. А ось виділяти гроші на ремонт, будівництво та придбання обладнання до прийняття нового кошторису не можна.

Під час брифінгу журналісти поцікавилися в Олега Бриндака його ставленням до суспільно-політичної ситуації в Одесі. Її очільник міста назвав стабільною. «Сьогодні, на щастя, суспіль­но-політична ситуація в Одесі стабільна. Завдяки мудрості городян навіть ті різнополюсні полі­тичні позиції і вектори, які у нас існують, поки що утримуються в рамках. Більшість одеситів дуже тверезо і виважено підходять до того, що відбувається в країні. Я вважаю позитивним той факт, що бажаючі можуть висловити свою точку зору, в тому числі в публічних акціях, в засобах масої інформації. І якихось внутрішніх загроз і заворушень я на сьогодні не бачу», — сказав він.

Інна ЯКИМЕНКО.

 

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net