...А на озброєння міліції гроші є
Десь із середини серпня в Україні почалися проблеми з казначейськими розрахунками: частину платежів заморозили, частину здійснюють із великими відтермінуваннями, «найболючіші» (з електоральних міркувань для влади) — пенсії, зарплати бюджетникам, освітянам, медикам — виплачують з кількаденними затримками...
У державній казні, вочевидь, бракує (чи то пак, мабуть, просто нема) грошей. Поки закуповували за захмарними цінами «хюндаї», забезпечуючи роботою корейських робітників та, відповідно, тамтешню казну податками, свої вагонобудівні й вагоноремонтні заводи вбивали і виводили на економічний маргінес, даючи цим фору, в тому числі (чи й насамперед) російським конкурентам. І так у кожній економічно-привабливій та бюджетно-прибутковій сферах. Як наслідок, незалежні експерти, економісти (як вітчизняні, так і закордонні) й навіть офіційна статистка говорять про складну економічну ситуацію України. Ті, хто сидить у найвищих владних кріслах, теж це підтверджують, гарячково шукаючи позик по всьому світові: то Євросоюзові виставляють 160-мільярдні претензії, то до Москви потай сюди-туди швендяють, то до Китаю летять, полишаючи країну, втягнуту їхніми ж маніпуляціями, у прірву громадянського протистояння...
А тим часом, виявляється, не все так погано у нас з грошима. При потребі кілька мільйонів на «екіпіровку» тих, хто мав би бути «з народом», бо на його, тобто наші, народні, податки утримується, знаходяться.
І тепер увага! Насамперед прошу уважно прочитати інформацію тих, хто й досі вірить, що влада хотіла підписати з ЄС у Вільнюсі угоду, що то опозиція (як її звинувачують), а не хтось із тих, хто при владі, хто має вирішальні голоси і може давати команди силовикам, наперед готувалися до дестабілізації ситуації в державі. Далі — повідомлення сайта «Наші гроші» з посиланням на офіційний інформаційний бюлетень «Вісник державних закупівель»:
«Міністерство внутрішніх справ України 25—26 листопада (зверніть увагу на дати — якраз перед самітом у Вільнюсі. — Прим. О.С.) за результатами тендерів уклало низку угод на придбання бойового вбрання та боєприпасів на 5,91 млн грн. Придбано 950 бронежилетів 2 класу захисту по 2484 грн/шт. та таку ж кількість шоломів для захисту від куль 1а класу захисту по 2499 грн/шт. Бронежилети на основі балістичного поліетилену мають захищати від куль зі сталевим осердям у сталевій оболонці калібру 9 мм і 7,62 мм. Для примусової зупинки автотранспорту МВС придбало 6730 патронів 12-го калібру по 42 грн за штуку.
Також міліція придбала 189 газових гранат 12-го калібру для помпової рушниці «Форт-500» по 189 грн/шт. та 1900 пристроїв миттєвого розпилення аерозолю вибухової дії по 324 грн/шт.».
Водночас, за інформацією http://nashigroshi.org, минулого тижня у Києві з вільного продажу щезли газові балончики. Неофіційно продавці пояснили це проханням МВС поки не продавати цей товар.
До цього списку озброєння, придбаного для МВС за наші гроші, сайт http://censor.net додає, що 25 листопада для Служби безпеки України придбали 405 військових протигазів на 599,4 тис грн.
«При цьому, — зауважує «Цензор.нет», — усі закупівлі проводилися у терміновому порядку, оскільки в документах «Вісника» відсутні оголошення про проведення торгів».
То хто ж готував те, що відбувається в Україні, і готувався до нього? Невже оті сотні тисяч українців, які виходять на вулиці і майдани Києва та інших міст і містечок зі своїми дітками, які у перші дні Євромайдану захоплено писали про неймовірно позитивну атмосферу, що панувала у велелюдді? Хто вивів на вулиці «короткострижених парнєй спортівной внєшності»? Хто виносив прапор Росії на площу перед державним органом України — Одеською обласною держадміністрацією? Хто писав звернення до президента іншої держави з чолобитною про введення військ на територію нашої держави? Хто, володіючи левовою часткою інформаційного ресурсу, вміло переводить стрілки на опозицію і на людей, які наважилися вголос заявити про свою незгоду з такими урядовцями?
Ольга СІРА.

Передплата
Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!
Вихід газети у четвер. Вартість передплати:
- на 1 місяць — 70 грн.
- на 3 місяці — 210 грн.
- на 6 місяців — 420 грн.
- на 12 місяців — 840 грн.
- Iндекс — 61119
Якщо хочете бути серед тих, хто читає, думає, не погоджується, сперечається, а відтак впливає на прийняття рішень на розвиток свого села чи міста, — приєднуйтеся до спілки читачів нашої газети.
Передплатити газету можна у поштовому відділенні або у листоноші, а також у редакції.
Оголошення
Написання, редагування, переклад
Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:
- літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
- високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
- написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:
099-277-17-28, 050-55-44-206