Переглядів: 792

Вечір Іннапланетної поезії

Минулої суботи, як уже повідомляли «ЧН», в Одеському будинку-музеї імені М. К. Реріха пройшла творча зустріч відомої емігрантки, одеситки Інни Богачинської — «Крізь терни до зірок». Дві години в невимушеній обстановці поетеса читала вірші, нові й найкращі з різних років, спілкувалася із шанувальниками.

Цього року приїзд Інни Богачинської та її чоловіка Григорія Самуельяна на малу батьківщину супроводжувався неприємними моментами. В поїзді подружню пару обікрали. Як пожартувала потім поетеса, якби не допомога друзів, «вигляд у нас був би напрочуд блідий». «Друзі завжди беруть наді мною шефство. Я страшенно не зосереджена, — поді­лилася із шанувальниками Інна. — Але розправившись із простором і часом, поєднавши непоєднуване, переборовши неподолане, я стою перед вами. Не можу навіть висловити словами всі ті емоції, що вириваються назовні, коли бачу такі рідні для мене обличчя близьких мені людей, які з роками стають лише красивішими».

Охочих зустрітися з Інною було багато — Богачинську знають і люблять у нашому місті. А от зустрічатися з нею випадає не часто, бо ж живе нині далеко від рідної землі — у Нью-Йорку, а літати туди-сюди і важко, і затратно.

Розпочавши вечір, поетеса із властивою їй доброзичливістю одразу ж усіх перезнайомила між собою. «Мені казали, що якби в мене були бодай мікроскопічні задатки до бізнесу, то я могла б відкрити «Клуб зустрічей» і непогано на цьому заробляти. Але таких здібностей я не маю: тож постійно когось з кимось зводжу, а потім вони й забувають, хто їх познайомив», — зауважила вона.

Свій шлях у журналістику й літературу Інна Богачинська розпочинала у «Вечерней Одессе». Творчий геній поетеси одним з перших у ній визнав Андрій Вознесенський, дружба з яким у Богачинської тривала до останніх днів його життя. Сьогодні Інна готує до друку вже шосту книгу — «ИННАстранные размышления». Її творчість включено до програми викладання сучасної літератури в Одеському національному університеті. Про її поезії пишуть дипломні та курсові роботи, роблять доповіді на наукових конференціях.

Іванна ДЕРЕВ’ЯНКО.

Замість P.S. Щойно приїхавши до Одеси, Інна та Григорій як давні друзі завітали до редакції «Чорноморських новин». І хоч, звісно, були засмучені через пограбування, життєвий оптимізм та позитивна енергетика, притаманні цій творчій парі, як завжди струменіла з їхніх сердець.

Для колективу і читачів нашої газети Інна Богачинська побажала «зустрічей на всіх континентах, тепла в душі і сили та терпіння з вірою у всесвітнє Добро».

«ЧН».

 

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net