Переглядів: 1203

Ручка для президентського підпису

Всеукраїнська громадська ініціатива «Підпису — ЄС!» стартувала в Одесі. На прес-брифінгу відомі одеські громадські активісти розповіли про старт і формат кампанії.

Як повідомив член всеукраїнського правління ГО «Молодь Демо­кратичного альянсу» Кирило Філімонов, у рамках ініціативи «Підпису — ЄС!», що стартувала 28 вересня в Києві, згодом — в інших містах України, і в Одесі зокрема, відбуватиметься збір ручок від звичайних громадян, що означатиме символічне уповноваження президента Віктора Януковича підписати угоду з Європейським Союзом. Натомість учасники акції будуть отримувати наліпку — зірочку з текстом: «Я уповноважую президента підписати Угоду про асоціацію між Україною та ЄС. Підпису — ЄС!».

Своїм баченням щодо важливості долучення України до Угоди про асоціацію з Європейським Союзом поділилися одеські громадські діячі. Вони висловили власну думку щодо вступу в ЄС та закликали президента підписати угоду і подарували йому для цього ручку.

За словами директора Європейського інституту соціальних комунікацій Олександра Доброєра, дані соціологічних опитувань свідчать, що 77% українців ніколи не були за межами України і сприймають об’єднання з ЄС через призму засобів масової інформації. Він вважає, що Євросоюз — це можливість для молоді отримувати якісну освіту за новіт­німи інноваційними технологіями.

Громадський діяч Надія Яшан відзначила, що ЄС — це можливість здійснити реформи, які мають на меті покращення рівня життя українців. «Я хочу, щоб мої діти мали можливість отримувати освіту не лише в Україні, щоб для них були відкриті двері всієї Європи».

«Європейський Союз — це, передовсім, стандарти: вищі стандарти якості продукції, вищі вимоги до виробників, кращий захист споживачів тощо. Європейський Союз не зробить автоматично життя українців ідеальним, як думають деякі громадяни, але нові зобов’язання, які Україна візьме, підписавши угоду, — це впевнений крок до кращої якості життя», — вважає Кирило Філімонов.

Очільниця Українського клубу Одеси Наталя Чайчук відзначила, що Український дім надає можливість усім бажаючим прийти і передати свої ручки, приєднавшись до акції. Впродовж місяця ручки збиратимуть у приміщенні УКО, що на Катерининській, 77. «Угода про асоціацію — це дороговказ для України, які реформи треба здійснювати, щоб Європа була також тут», — висловила свою думку пані Чайчук.

Ініціаторами акції «Підпису — ЄС!» є громадські організації «Ми — європейці», «Молодь Демократичного альянсу» та «Центр UA», інформує прес-служба Одеського обласного осередоку ВМГО «Молодь Демократичного альянсу».

 

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net