Переглядів: 810

...І побільшала родина на двох синів

У прапорщика міліції Олександра Ремовського чудова сім’я — кохана дружина Ольга, донечка-красуня Дарія та двоє гарних хлопців — 17-річний Віталій і 19-річний Сергій, які віднедавна доповнили міліцейську родину.

Скромний, завжди з посмішкою на обличчі, помічник оперативного чергового штабу УМВС України на Одеській залізниці Олександр Ремовський не тільки зразковий правоохоронець, а й особистість, про яких кажуть «людина великої душі», маючи на увазі доброту та хороші вчинки.

Знайомі та колеги-правоохоронці, які знають Олександра, вважають, що він з дружиною Ольгою здійснили життєвий подвиг, який заслуговує на повагу та пошану суспільства. Йдеться про оформлення піклування подружжям Ремовських над двома братами Віталієм та Сергієм, яких спіткала біда: у 2008-у помер батько, а через три роки після важкої хвороби не стало і матері. П’ятнадцяти- та сімнадцятилітній хлопці залишися без батьківського піклування саме в той відповідальний час, коли необхідно розпочинати самостійне доросле життя.

Після смерті матері юнаків, яка була тіткою дружини Олександра, подружжя Ремовських, не вагаючись ні хвилини, вирішило взяти осиротілих братів у свою родину та виховувати їх разом з донечкою. Старший Сергій тоді вже навчався на 2-у курсі Одеського вищого професійного училища морського туристичного сервісу (ОВПУ МТС), а Віталій закінчував 9-й клас. Наступного року, коли молодшому братові необхідно було обирати професію, Олександр Вікторович, який свого часу служив у Національній гвардії та вже більше 12 років служить в ОВС, запропонував юнаку обрати мужню професію. Вибір впав на Одеський військовий ліцей з посиленою фізичною підготовкою. Сьогодні Віталій — курсант 2-го курсу, а старший брат уже на 4-у курсі ОВПУ МТС. Донечка Дарія навчається у 6-у класі Роздільнянської гімназії, в майбутньому мріє стати вихователем дитячого садка. Мабуть, прикладом для неї є її батьки, які, взявши піклування над братами, подарували всім їм затишок, родинну ласку та любов.

Люди, які взяли на себе важку і відповідальну роль прийомних батьків, таки гідні поваги. Недарма в Біблії сказано: ті, що прийняли в свій дім сироту, стоять по праву руку від Господа. Благородство душі подружжя Ремовських та відповідальне виконання ними своїх батьківських обов’язків — гарний приклад для інших. Велика міліцейська сім’я управління МВС України на Одеській залізниці пишається тим, що має в своїх лавах справжнього правоохоронця та прекрасну людину — прапорщика міліції Олександра Ремовського.

Більша частина служби Олександра пройшла в роті супроводження пасажирських потягів. Згадує, як не­одноразово доводилося заспокоювати надто гамірливих пасажирів чи хуліганів. Одного з таких, який затіяв бійку в купе, мусив зняти з потяга і передати наряду міліції на ст. Козятин. Пасажири, а особливо провідники, були завжди вдячні міліціонерам за спокій під час поїздки, адже правоохоронці неодноразово виявляли і поїзних крадіїв, і осіб, які перебували у розшуку.

Як досвідченому працівникові Олександру Ремовському нещодавно запропонували відповідальнішу посаду — помічника оперативного чергового штабу, з якою він успішно справляється. А після добового чергування його завжди чекає любляча сім’я. Тож побажаємо цій родині щастя, злагоди та достатку на все життя.

Володимир ПАВЛІЧЕНКО.

 

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net