Переглядів: 1098

Чому читати? Чому «Пізнайко»?

Сьогодні батьки дедалі більше говорять про те, що дитина радше гратиметься у комп’ютерні ігри і дивитиметься мультики, аніж читатиме. Та чи допомагає таке пасивне сприйняття інформації розвитку її інтелекту?

Інша справа — читання. Це активне сприйняття інформації. Насамперед, це той унікальний час, який ви можете приділити своїй дитині. Найулюбленіший момент кожного малюка: тато чи мама ввечері, відклавши всі свої нескінченні справи, розгортають книжку або дитячий журнал і... починається подорож. Прочитане розвиває дитячу уяву краще, ніж телевізор або комп’ю­терна гра, змушує розмірковувати, занурює у світ відкриттів і знахідок, проганяє сум і нудьгу.

Чому дитина може годинами передивлятися одні й ті самі малюнки і щоразу повертається до тієї ж самої казки? Тому що читання — процес особистий і тонкий! Тут є тільки дитина і таємні перетворення, що відбуваються в її душі під впливом прочитаного. А голос рідної людини — частина цих перетворень. Керуючись саме сімейними цінностями, редакція випускає журнали «Пізнайко» для дітей віком від 2 до 6 років і від 6 років. Герої журналу — борсучок на ім’я Пізнайко та його друзі — сприймаються дітьми як реальні, живі істоти. Поринаючи у пригоди з Пізнайком, дитина отримує безліч позитивних емоцій, а яскраві й доброзичливі малюнки виховують художній смак.

Ви хочете проводити більше часу з дитиною, але не знаєте, як зробити цей час цікавим? Тут вам гарним помічником стане одне з видань: «Пізнайко від 2 до 6», «Пізнайко від 6» чи «Познайка от 6».

Журнал для найменших «Пізнайко від 2 до 6» пропонує батькам «підказки» до кожної сторінки, цікаві запитання та завдання. А додаткові елементи, які потрібно вирізати та доклеїти на сторіночки (за інструкціями), перетворюють журнал на іграшку. Найкращі твори яскравих, мудрих та неповторних письменників, чудові малюнки, гарний папір — це безперечна користь і задоволення для дитини.

«Пізнайко від 6» подає інформацію, яка стимулює у дітей бажання навчатися, цікавитися літературою, пізнавати світ. Про що цікаво читати дітям? «Сім чудес України», «Ким бути», «Майстер на всі руки», «Про смачненьке», «Як ти з’явився на світ», «Як це працює?», «Про шпигунів» — різноманіття тем на всі смаки. У кожному випуску дитина відшукає пригоди, пізнавальну інформацію, цікаві і чудернацькі факти, ігри, завдання на розвиток уваги, логіки, образного мислення, саморобку та багато чого іншого.

На сайті www.posnayko.com можна не лише подивитися та почитати матеріали з журналів, а й обрати в інтернет-магазині випуски, які сподобалися.

Тільки ви можете запропонувати своїй дитині якісне видання і бути спокійними, що вона отримує найкраще.

«Пізнайко» не для вас, якщо:

— ви не хочете, щоб ваша дитина хотіла навчитися читати;

— ви не любите проводити час зі своєю дитиною;

— якщо 14 гривень на місяць надто висока ціна для розвитку вашої дитини.

Продовжуєте читати? Це означає, що ви готові розвивати вашого малюка в ігровій формі, ви знаєте, що даєте дитині найкраще!

Дозвольте вашій дитині знаходити свій «скарб» у поштовій скриньці! Ваші діти варті подарунків щомісяця, а не інколи, на свята!

Наталія ГРИЦАЙЛО.

 

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorka@i.ua