Переглядів: 896

Щоб міцніла сім’я і держава

Так склалася життєва ситуація, що я, Новруз Магамед Огли Магеррамов, з Азейбарджану у 1986 році приїхав на постійне місце проживання в Україну. У 1988-у став її громадянином, отримавши паспорт. Спочатку проживав у Великомихайлівському районі. Працював у будівельних бригадах за наймом. А з 1989 року з сім’єю — дружиною і двома доньками — переїхав у село Макарове, ще згодом — у селище Ширяєве, де й проживаю донині.

З юних літ мене батьки привчили до праці, прищепили любов до землі, навчили шанувати людей, бути чесним і порядним. Тому, проживаючи у хлібосольній Україні, я не міг сидіти без діла. Дванадцять років тому купив у Виноградівці Осинівської сільської ради хату з присадибною ділянкою 0,5 гектара. Крім того, в сільській раді оформив оренду на три гектари землі. Згодом, щоб розширити земельну ділянку для обро­бітку, придбав ще дві хати.

Вирощую полуниці, малину. Врожай реалізовую на ринках Одеси. І покупці мені щиро вдячні за це, бо моя продукція екологічно чиста і недорога.

У 2011 році через Ширяївську райдержадміністрацію взяв в оренду на території цієї ж Осинівської сільської ради ще 12 гектарів землі під пасовища. Тут же, у Виноградівці, маю невелику власну отару — до 50 кіз та овець. Тож зі спокійною душею утримую свою сім’ю. За роки трудової діяльності на території цієї ж сільради створив для місцевих жителів 16 робочих місць.

Дуже по-серйозному ставлюся до сплати всіх видів податків. У мене не було жодного разу ніяких проблем ні з податковою інспекцією, ні з Пенсійним фондом, ні з сільською радою. Щомісяця перераховую їм необхідні суми і вважаюся у них, хай це буде сказано не для красного слівця, у числі кращих платників податків.

Беру активну участь у громадському житті району. Займаюся благодійництвом. Не шкодую коштів на різні добрі справи. Свого часу допомагав осинівській школі, місцевій сільській раді, православному храму у Ширяєвому. Цим коштом вони купували солодощі для дітей, різне спортивне знаряддя, подарунки для ветеранів Великої Вітчизняної війни, брали будівельні матеріали для спорудження у селищі каплички для віруючих. За благодійну діяльність кілька разів нагороджувався похвальними грамотами райдержадміністрації.

У 2008 році вступив до Конгресу азербайджанців України. І тепер зі своїми колишніми співвітчизниками працюємо разом з українським народом над розбудовою моєї другої батьківщини України. Й надалі наполегливою працею поліпшуватиму не лише своє благополуччя, а й дбатиму про фінансове зміцнення Оси­нівської сільської ради та й всього району.

Новруз Магеррамов.
Ширяївський район.

 

 

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net