Переглядів: 6636

Курортна земля, як мінне поле

«Війна між кланами...», «І ніякі біси... ніякі Маркови...», «Я обіцяю вам, Сергію Васильовичу, що я ваш бізнес розберу на молекули...» — ці та схожі цитати з «люб’язностей» між народним депутатом Сергієм Ківаловим та нардепом Ігорем Марковим і його братом Олегом, депутатом Одеської міськради, заполонили місцевий Інтернет.

Вибуховий пристрій закладений десь на території Міжрейсової бази моряків — ой якого ласого шматка в прибережній зоні нашого обласного центру. Детонатором вибуху пристрастей спрацювала заява заступника голови обласної ради Олексія Гончаренка. Мінами, що вибухнули, виявилися відомі прізвища «Марков» та «Ківалов». Що від того «мінного поля» залишиться — взнаємо у майбутньому. А наразі — кілька цитат, запозичених з інтернет-ресурсів.

Заступник голови Одеської обл­­ради Олексій Гончаренко направив до окружного адміністративного суду Києва позов проти Центрвиборчкому і нардепа Ігоря Маркова з вимогою позбавити останнього депутатського мандата. Про це політик написав у своєму блозі на «Думській». «...Чому я зробив це зараз, а не після виборів у листопаді минулого року... Підкуп виборців, бандитські напади на активістів мого штабу, обман про факти своєї біографії — мій опонент на виборах не гребував нічим... За більш ніж 7 місяців перебування нардепом пан Марков з 53 засідань парламенту вшанував своєю присутністю лише половину — 27. Жодного депутатського запиту, жодної поправки, жодного виступу з трибуни — замість цього кілька бійок біля неї і кілька інтерв’ю на підконтрольних одеських медіа... Я усвідомлюю, як відчайдушно Ігор Марков захищатиме свій мандат. Адже мільйони доларів, витрачені на його набуття (про що він сам розповідає у своїх інтерв’ю), він хоче перетворити на десятки мільйонів, викачаних з Одеси та України. Це — єдина мета його депутатства...».

Натомість народний депутат Ігор Марков розцінює позов, поданий Гончаренком, як спробу тиску, про що зізнався кореспондентові «Таймера»: «Насправді Гончаренко залишився вірним собі і за гроші робить все, що йому кажуть. У даному випадку я це оцінюю як спробу через мене натиснути на мого брата, який зайняв дуже жорстку принципову позицію стосовно одного з народних депутатів, який сьогодні намагається вкрасти величезну територію у нашого рідного міста».

В інтерв’ю виданню «Главком» Ігор Марков звинуватив Сергія Ківалова у спробі захопити землю: «Справа в тому, що Ківалов сьогодні намагається вкрасти близько 10 гектарів землі в самому центрі курортної Одеси. Він веде там забудову, не маючи на це жодного дозвільного документа — під виглядом будівництва церковно-парафіяльної школи. Поруч планується побудувати котеджі, 30 тисяч метрів комерційного житла. І ми чітко припиняємо цю злочинну діяльність...».

У відповідь на звинувачення Сергій Ківалов заявив, що це Олег Марков бажає присвоїти собі 10 га землі, «...що вже намагався узаконити через підставних осіб заради будівництва там комерційного житла — багатоповерхівки... Можна пригадати також скандальні історії з одеськими санаторіями, як-от «Санаторій імені Горького», «Санаторій ім. Чуви­ріна», санаторій «Дружба». Зовсім свіжий випадок з дитячим санаторієм «Зелена гірка», який хочуть забрати під приватну забудову. Бізнесмени, які надягають маску благодійників і борців за справедливість, нишком забирають у міста сотні гектарів землі одеських оздоровниць. Але про це вони воліють промовчати», — цитує reporter.com.ua почесного президента юракадемії.

А тим часом «trassae95.com», з посиланням на канал АТВ, словами Олега Маркова відповідає: «Я хотів би звернутися до Сергія Васильовича Ківалова. Я обіцяю вам, Сергію Васильовичу, що я ваш бізнес розберу на молекули і розповім, і покажу, як ви його ведете, та як усе це загалом відповідає законові, чи має воно якусь законність. Ми тільки на початку шляху, це лише перша сходинка, далі буде набагато цікавіше...».

Отож, схоже, далі буде.

Підготував
Олег СОКІЛ.
Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net