Переглядів: 843

ОМКФ-2013: перший дубль

Завтра в Одесі буде зоряно навіть вдень: по червоній доріжці, розстеленій від Дерібасівської до Оперного театру, на церемонію урочистого відкриття Одеського міжнародного кінофестивалю крокуватимуть зірки вітчизняного та зарубіжного кінематографу — Олександр Роднянський, Тимур Бекмамбетов, Гоша Куценко, Валерій Тодоровський, Роджер Корман, Іржі Менцель, Кіра Муратова, Франциска Петрі, Нана Джорджадзе, Йос Стеллінг…

На відкритих сеансах фільмів секції «Спеціальні покази», які пройдуть упродовж фестивалю на Ланжеронівському узвозі, також будуть присутні кінозірки та творчі кіногрупи. Так, живий класик чеського кіно Іржі Менцель представить свою оскароносну картину «Поїзди під пильним спостереженням», а «хрещений батько» незалежного кіно Роджер Корман — свій байопік від Алекс Степлтон «Світ Кормана: Подвиги голлівудського бунтаря». Про фільм і про великого Петра Тодоровського перед показом кінострічки в його пам’ять «Вірність» розповість син видатного режисера — Валерій Тодоровський. А на ювілейний показ знаменитої музичної комедії «Приморський бульвар» приїде ціла делегація: режисер Олександр Полинников і виконавці головних ролей — Ольга Кабо, Олександр Кузнецов і Ганна Назар’єва. Крім того, із завершальною частиною своєї скандальної «райської» кінотрилогії «Парадиз: надія» ОМКФ відвідає один з найактуальніших європейських режисерів, безкомпромісний Ульріх Зайдль.

За гран-прі ОМКФ — «Золотого Дюка» — у міжнародному конкурсі боротимуться 11 режисерів із США, Великобританії, Ізраїлю, Грузії, Італії, Польщі, Німеччини, Румунії, Франції, Індії, Росії та України. На українську національну кінопремію фестивалю, яка відтепер вручатиметься у двох номінаціях, цього року претендує 4 фільми в повнометражній секції, включаючи довгоочікуваний байопік «Параджанов», та 12 короткометражних робіт.

Володар гран-прі «Золотий Дюк» за кращий фільм міжнародної конкурсної програми ОМКФ-2013, за традицією, буде обраний глядачами. Натомість журі визначатиме переможців міжнародного конкурсу в катего­ріях «Кращий фільм», «Краща режисура» і «Краща акторська робота».

До речі, квитки на фестиваль уже можна придбати в касах фестивального палацу (Одеський академічний театр музичної комедії ім. М. Водяного) та в фестивальному центрі «Родина», а також онлайн.

Фестивальне кіно в Одесі «крутитимуть» до 20 липня — до урочистого закриття ОМФК…

Олена МИЛОСЕРДНА.

 

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorka@i.ua