Переглядів: 857

Модна весна з Odessa Fashion Day

Три дні показів, двадцять дизайнерів з України, Росії, Німеччини та Франції — такий план весняних днів моди Odessa Fashion Day (OFD). Модне дійство пройде з 5 по 7 квітня в банкетному холі «Одеса» та Арт-центрі О. Коробчинського.

Традиційно OFD відкриває арт-фестиваль «Французька весна». Тому покази почнуться і завершаться колекціями дизайнерів-французів.

«Франція та мода нерозривно пов’язані. Французький культурний центр в Одесі «Альянс Франсез» прагне показати одеситам всі аспекти французької культури, і мода — один з них. Ми запросили двох дизайнерів з міста-побратима Одеси — Марселя, щоб одесити змогли побачити сучасну французьку моду і порівняти з українською», — розповів директор центру Сільвен Бано. За його словами, вісім модних будинків Марселя подали заявки на участь в OFD, але були обрані два найвідоміші — JSTB і CHEWO Couture.

5 квітня Odessa Fashion Day відкриє дизайнер JSTB Повз Карабета. У його колекції відчувається вплив Азії — результат подорожі дизайнера по світу. Його одяг оспівує жіночність і витонченість, поєднує різні стилі і тканини. Повз Карабета використовує шовкові і повітряні тканини, бамбукову і шовкову нитки, перлини, різні аксесуари. На створення останньої колекції, яку й побачать одесити, його надихнув образ водяної лілії.

Другий французький дизайнер, який представляє CHEWO Couture, Мустадіра Адам закриє OFD. Його стиль — неоденді. Це діловий одяг, класичний, але водночас сучасний, який міг би одягати як Фредерік Бегбедер, так і сам месьє Віктор Гюго…

Ще один спеціальний гість весняних днів моди — Олександр Хрисанфов. Дизайнер, родом із Самари — переможець багатьох регіональних та міжнародних конкурсів молодих дизайнерів: «Екзерсис» (Поволжя і Москва), Podium (Чехія), Style Time (Єгипет), «Російський силует» (Москва). А місяць тому його роботи були показані в рамках престижного Нью-Йоркського тижня моди. До речі, постер весняного Odessa Fashion Day прикрашають саме моделі нової колекції Хрисанфова — і її одесити зможуть оцінити вже незабаром.

Весняні дні моди представлять і нові імена. Протягом трьох днів показів працюватиме так званий «шоу-рум», де можна познайомитися з дизайнерами, приміряти і придбати вподобану модель. Престижу OFD надасть, зокрема, візит генерального продюсера Українського тижня моди Володимира Нечипорука.

За словами організатора Odessa Fashion Day Костянтина Леонтьєва, у кожного показу — «своя» аудиторія. «Цього разу дизайнери отримали максимальну кількість запрошень, аби вони могли привести тих, кому цікаві їхні роботи. Таке завдання в OFD — сформувати глядацьку аудиторію для кожного дизайнера і прищепити публіці європейську культуру відвідування модних показів», — пояснює він.

Та потрапити на Odessa Fashion Day можна й без запрошення, записавшись у тематичних групах у соцмережах «ВКонтакте» та на «Facebook».

Олена МИЛОСЕРДНА.

 

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net