Переглядів: 809

Позитив від «Гайдамаків» і «Друже Музико»

Сьогодні, 30 березня, у клубі «Юла-85» вперше в Одесі виступить легендарний козак-рок колектив «Гайдамаки».

«Гайдамаки» (на знімку справа) — український рок-гурт, що виник 1990 року (під назвою «Актус»). Його стиль поєднує рок, даб, панк і ска, українську та балканську фолк-музику. Гурт сформований у часи глобальних історичних змін та становлення української національної свідомості. «Гайдамацька» аудиторія зросла від перехожих на вулицях Берліна до багатотисячних майданчиків найбільших фестивалів світу: «Lowlands», «Mundial», «Przystanek Woodstock» — нашим музикантам аплодує вся Європа!

Альбоми групи виходять в Україні, Англії, Польщі, Німеччині, Чехії, Словаччині, Росії на одному з чотирьох мейджорів «ЕМІ» та на найкращому лейблі світу за версією WOMEX — німецькому рекордингу «Eastblok». «Гайдамаки» — власники «Золотого диска» за продажі за кордоном (спільний проект-бестселер з легендою польської музики«Voo Voo»), переможці у номінації на премію «Fryderyc Awards», лауреати премії «Wirtualne Gesle», учасники проектів Еміра Кустуріци та Губерта фон Гойзерна. Колектив постійно гастролює Європою. Й от нарешті доїхав до Одеси…

Концерту «Гайдамаків» передуватиме виступ «Друже Музико» (на знімку внизу) — не пересічного одеського музичного гурту, а «формації патріотичного позитиву». Спитаєте, що воно таке? «У це поняття вкладаємо душу, віру та любов. Це — наше вирішення всіх проблем. Віримо, що тільки патріотичний позитив дасть можливість нашій країні розквітнути і розібратися з усіма проблемами, тільки патріоти, які позитивно мислять, можуть підняти Україну до висот у всіх галузях», — пояснює фронтмен формації Максим Трубніков.

Дослухаючись до пісень «Друже Музико», можна поринути за обрій етно-блюз-року — стилю, в основі якого лежить українська мелодика, драйвовість року і ніжність блюзу водночас. Таке поєднання дарує відчуття гармонійності, і не лише самим музикантам, а насамперед — слухачам.

Співанки формації патріотичного позитиву до смаку тим, хто любить українське і заради своєї любові готовий на героїчні вчинки. Певно, тому серед публіки музичної ватаги «Друже Музико» немає вікового обмеження — під ритми етно-блюз-року танцюють і підспівують від малечі до статечних. А позаяк у всі свої співанки формація вкладає зерня притчевості і мудрості, повчання та життєвої настанови, спрямовані на рідну націю, то український люд чує мелодію і відчуває слова серцем. І що б не виконувала формація патріотичного позитиву «Друже Музико» — пісні власного написання, адаптації-обробки народних співанок або давні українські пісенні скарби — все це пронизано любов’ю до рідного, тож позитивна енергетика наповнює душі слухача по самі вінця…

Олена МИЛОСЕРДНА.

 

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net