Переглядів: 1165

«За такі дороги...»

/_f/2013/24.jpg«Зловживанням на дорогах треба класти край!» — така головна вимога одеської «Свободи» до Генпрокуратури, що має, на переконання партійців, розслідувати зловживання Служби автомобільних доріг в Одеській області.

У вівторок, 19 березня, активісти ВО «Свобода» провели пікетування офісу Служби автомобільних доріг в Одеській області, що на вулиці Грушевського, 19. Плакати «За такі дороги — треба ламати ноги!» та «Тримай вора з Автодора!», з якими стояли «свободівці», отримали щиру підтримку водіїв, котрі, проїжджаючи повз пікет, сигналили на підтримку цих вимог.

Як розповів голова обласної організації ВО «Свобода» Андрій Маляс, 15 березня народний депутат України, уповноважений ВО «Свобода» на Одещині Павло Кириленко спрямував до Генеральної прокуратури звернення з вимогою перевірити діяльність Служби автомобільних доріг в Одеській області. Депутат просить звернути особливу увагу на діяльність посадових осіб цієї служби, зокрема її начальника Вадима Гордієвського.

«Під час зустрічі з жителями області питання якості доріг — чи не найболючіше. До мене як народного депутата, який щомісяця один тиждень працює в регіоні, звернень громадян щодо стану доріг надходить найбільше. Так, жителі Кодими звернулися до мене з проханням посприяти бодай елементарному ремонту автошляху державного значення Т 1611 Балта — Кодима. Дорога перебуває у жахливому стані. Фактично людей позбавляють можливості нормального пересування. На деяких ділянках надзвичайно високі ризики ДТП, є пряма загроза життю і здоров’ю учасників дорожнього руху», — наголошується у депутатському зверненні Павла Кириленка.

— У той же час посадові особи, відповідальні за реконструкцію доріг, звітують про те, що дороги ремонтуються, що зі станом автомобільних доріг державного значення все гаразд. Це значить, що гроші з бюджету на ці потреби надходять. Однак результату — жодного. Очевидно, що кошти розбазарюють. Тому чиновник або бреше, або ж банально краде. Про це всі знають, але досі нічого не змінюється. Ми ж маємо намір створити такі умови, щоб кожного, хто прямо чи опосередковано причетний до розкрадання бюджету, знали в обличчя. Портрети таких осіб висітимуть у кожному під’їзді, на стовпі, на кожній вулиці. Люди мають знати, хто нищить основи держави, грабує громаду, позбавляє дітей перспективи. Корупцію, зловживання владою чинять конкретні особи. Тому ми зробимо так, щоби громада знала їхні обличчя і, зустрівши на вулиці, відповідно реагувала, — зазначив Андрій Маляс.

Згодом, обіцяють «свободівці», подібні пікетування за ініціативи їхньої політсили пройдуть і в районних центрах Одещини.

Олег ВЛАДИМИРСЬКИЙ.

 

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net