Переглядів: 973

Принесуть — не принесуть

У січні минулого року я передплатив газету «Чорноморські новини», не відаючи про те, які доведеться терпіти знущання з боку поштового відділення №74. З перших же днів номери відмовилися приносити. Пояснення просто смішне: у під’їзді живе бездомний собака. Додам: старий, хворий, беззубий, абсолютно безпечний. Скільки не пояснював, ніхто із зв’язківців це до уваги не брав.

Вигнати безпомічну тварину я не міг. Тому вирішив зі своєї адреси — вул. Академіка Філатова, 57, — переадресувати газету на доньчину оселю — вул. Академіка Філатова, 53. Однак і сюди газету носили погано, з великим запізненням, а то й зовсім «забували» про окремі номери. Не те що місяця, часто навіть тижня не минало, щоб я не скаржився начальнику відділення зв’язку Ігореві Валентиновичу Шашкіну. Але безуспішно.

Бажаючи читати улюблене видання, на нинішній рік знову передплатив «Чорноморські новини». Вже на свою адресу, оскільки старий собака здох. Однак його відсутність не покращила роботу листонош. Упродовж всього січня вони вперто не приносили четвергові номери газети. Суботні — із запізненням майже на тиждень. Листоноша запевняла, що, мовляв, передплачую лише суботній випуск. Нарешті довів: це не так. Але недонесені номери ніхто не повернув. Так і живу в постійному очікуванні: принесуть — не принесуть.

Окремо хочу звернути увагу на манеру спілкування з людьми начальника пошти і його підлеглих. Ні найменшого почуття провини, ніяких вибачень. Про ввічливий тон говорити не доводиться. У кращому випадку крикнуть: «Буде вам газета!» і кинуть телефонну слухавку. Інколи пан Шашкін мовчки кладе її на стіл й доводиться чекати, доки хтось підійде.

Хочу зрозуміти: начальник пошти не може примусити підлеглих працювати чи не хоче? А може, таке ставлення до доставки пояснюється тим, що йдеться не про якусь іншу, а саме про українську газету?

Михайло ФІСІЧ,
інвалід другої групи.
м. Одеса.

Від редакції. Копію цього листа Михайло Васильович адресував начальнику Одеського поштамту. Відтак, як і автор листа, так і ми, редакція, сподіваємося отримати чітку відповідь про те, чим же пояснюється стабільно недбале ставлення до такої простої речі, як доставка кореспонденції за конкретною адресою.

 

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net