Переглядів: 885

Півмільйона на Катерину

Управління з питань охорони об’єктів культурної спадщини Одеської міськради 1 березня за результатами тендеру вклало угоду з УДСО при ГУ МВС України в Одеській області на послуги з охорони вартістю 551 тис. грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця року патруль УДСО на службовому транспорті охоронятиме скульптурну групу пам’ятника «Засновникам Одеси» на Катерининській площі. Двоє охоронців у бронежилетах та армійських шоломах будуть озброєні вогнепальною зброєю, гумовим кийком, гумовою палицею і матимуть при собі кайданки. В обов’язки патруля входить затримувати та доставляти правопорушників до чергових частин територіального ОВС та складати на затриманих ociб адміністративні протоколи про порушення законодавства.

Послуги охорони оплачуватимуть з бюджету.

Нагадаємо, міськрада почала замовляти охорону Катерини три роки тому — після того, як у лютому 2010-го невідомі облили пам’ятник червоною фарбою і написали на постаменті слова «Катам України». Відтоді на охорону пам’ятника вже витратили 1,43 млн грн.

За матеріалами сайта «Наші гроші».

 

 

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

Вихід газети у четвер. Вартість передплати:

  • на 1 місяць — 70 грн.
  • на 3 місяці — 210 грн.
  • на 6 місяців — 420 грн.
  • на 12 місяців — 840 грн.
  • Iндекс — 61119

Якщо хочете бути серед тих, хто читає, думає, не погоджується, сперечається, а відтак впливає на прийняття рішень на розвиток свого села чи міста, — приєднуйтеся до спілки читачів нашої газети.

Передплатити газету можна у поштовому відділенні або у листоноші, а також у редакції.

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

  • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
  • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
  • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net