Переглядів: 904

За 80 днів до кінця світу

Після тріумфального дебюту в Київському театрі оперети і гастролей у Черкасах, Полтаві та Дніпропетровську вистава «PoleArtShow: за 80 днів до кінця світу. За мотивами Жуля Верна» продовжує підкорювати простори України.

Унікальний проект, що об’єднує на одній сцені кращих представників у своїх жанрах (танцюристи, акробати, еквілібристи, повітряні гімнасти, pole-денсери, паркурщики), зможуть побачити й одесити. Неймовірні спецефекти, лазерне шоу і неповторна гра артистів у півторагодинній мандрівці всіма країнами світу. Прекрасне доповнення до всього цього — ексклюзивна музика, написана спеціально для вистави відомим українським композитором Дмитром Саратським.

— Успішно презентувавши «PoleArtShow: за 80 днів до кінця світу. За мотивами Жуля Верна» торік, ми вирішили рухатися далі і підкорювати інші міста України. Незважаючи на прогнози скептиків, ми, грубо кажучи, «порвали» український шоу-біз і почули багато позитивних відгуків. Ми зробили універсальний театральний продукт, на який можуть прийти і студенти, і бізнесмени, і бабусі з онуками. 12 березня ми із задоволенням відвідаємо Одесу. Приходьте, зробіть собі справжнє свято! — зазначає президент продюсерського центру «NewPeopleProduction» Альона Лебедєва.

Яскраві номери, масові постановки і синтез танцюристів, pole-денсерів та представників оригінальних жанрів — це заслуга режисера-хореографа проекту Олександра Лещенка.

— Ідея цього шоу кілька років була викладена у вигляді сценарію в моєму блокноті. Вона чекала свого часу, і завдяки «NewPeopleProduction», PoleArtBallet та балету Ліни Верес «Форсайт» цей «паперовий» проект ожив. До прем’єри в Києві ми репетирували 80 днів, майже жили в хореографічному залі. Паралельно з трупою працювали декоратори, які підготували надзвичайні декорації, дизайнери, що пошили понад 120 барвистих костюмів, відеоінженери, котрі створили унікальний «живий простір» на сцені, і ще десятки інших, закоханих у свою роботу, людей. Прем’єра пройшла в Києві «на ура»: після того як лаштунки у фіналі вистави опустилися, оплески в залі не змовкали дуже довго. Це стало кращою нагородою для нас, для мене. Зараз ми їдемо показати наше шоу в інших містах. Не хочу бути багатослівним, а тому запрошую кожного прийти та подивитися PoleArt-виставу і насолодитися силою мистецтва особисто. Я і наша трупа чекаємо на вас! — запрошує режисер-хореограф шоу Олександр Лещенко.

Величезна карета на сцені, понад 200 елементів реквізиту, серед якого — різні подіуми, ослони, східці і навіть величезне ліжко, на яких виконуватимуть трюки танцюристи й акробати, — це далеко не все, що побачать глядачі, котрі прийдуть на шоу. Всі декорації стилізовані під країни, які відвідає Філеас Фогг з друзями — Індію, Великобританію, Персію, Китай та інші. Оскільки одним з головних героїв літературного реміксу став Час, тільки різних годинникових механізмів використано більше 1000. Автор унікальних костюмів для персонажів — український дизайнер Влада Назик, яка створила понад 120 різноманітних образів.

Станьте свідками першої у світі PoleArt-вистави. Чекаємо на вас 12 березня в Театрі музичної комедії. Здійсніть кругосвітню подорож разом з «PoleArtShow: за 80 днів до кінця світу. За мотивами Жюля Верна»!

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net