Переглядів: 1087

Парк? Нічого не знаю. Моя хата скраю...

Приблизно так відповідали чиновники на питання журналістів під час брифінгу в мерії про те, хто ж встановив паркан у парку Шевченка і розпочинає там будівництво.

Помічник голови ТОВ «Одесаобленерго» Борис Трасован зазначив, що вони не знають, хто минулого тижня обгородив частину парку, яка призначалася під будівництво підстанції «Маразліївська» і що за робітники та техніка перебували на території за парканом. Він запевнив журналістів, що коли «Обленерго» зможе розпочати будівництво, про це буде офіційно повідомлено, а на огорожі встановлять щит, з логотипом організації, інформацією про підрядника та терміни будівництва.

Голова постійної комісії із землеустрою та земельних правовідносин Одеської міської ради Дмитро Кот також відзначив, що комісія не має жодних документів на встановлення цього паркану, як і на початок будівництва у парку.

Перш ніж з «Одесаобленерго» буде укладений договір на ділянку під будівництво підстанції, на сесії міської ради, яка відбудеться 19 лютого, повинні бути внесені зміни у рішення «Про встановлення меж парку—пам’ятки садово-паркового мистецтва ім. Т.Г. Шевченка», прийняте рік тому.

Виконувач обов’язків начальника міського управління земельних ресурсів Віра Гресь-Соборова, в свою чергу зауважила, що у парку існують об’єкти, які є у приватній власності, а також земельні ділянки, передані в оренду. Відтак на сесії територія парку і справді може бути зменшена на сумарну площу цих ділянок (йдеться про 2,8 га території).

Можна сказати, що єдиною структурою, що відреагувала на зведення бетонного паркану, є обласна прокуратура, яка, за інформацією її прес-служби, «у зв’язку з суспільним резонансом того, що відбувається у парку, направила офіційні запити до Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю, Одеського міського управління земельних ресурсів та Державної інспекції сільського господарства області для отримання інформації щодо законності відведення земельної ділянки в районі обсерваторії та наявності у забудовника дозвільної документації на проведення будівельних робіт».

Ольга ФІЛІППОВА.

 

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

Вихід газети у четвер. Вартість передплати:

  • на 1 місяць — 70 грн.
  • на 3 місяці — 210 грн.
  • на 6 місяців — 420 грн.
  • на 12 місяців — 840 грн.
  • Iндекс — 61119

Якщо хочете бути серед тих, хто читає, думає, не погоджується, сперечається, а відтак впливає на прийняття рішень на розвиток свого села чи міста, — приєднуйтеся до спілки читачів нашої газети.

Передплатити газету можна у поштовому відділенні або у листоноші, а також у редакції.

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

  • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
  • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
  • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net