Переглядів: 996

«Свободу Павличенкам! Свободу чесним!»

/_f/2013/5.jpgУ неділю в Одесі в рамках всеукраїнської акції відбувся марш на підтримку Дмитра та Сергія Павличенків — незаконно засуджених за вбивство судді Зубкова. Близько трьох сотень одеситів пройшли маршем від Соборної площі центральними вулицями міста, через Думську площу повз стіни міської ради.

Учасники акції йшли під державними та червоно-чорними прапорами, скандуючи «Свободу Павличенкам! Свободу чесним!», «Геть мєнтовскій бєспрєдєл!», «Разом — сила!», «Українець — не злочинець, патріот — не ворог!», «Саджайте злочинців, а не українців!», «Станемо до бою разом — геть імперську заразу!», «Чайка Максим — не забудемо, не пробачимо!» та традиційні «Слава Україні! — Героям слава!», «Степан Бандера — наш герой!». Завершився марш біля пам’ятника Дюку на Приморському бульварі, де відбулося віче.

«Для того, щоб подолати сваволю суддів, прокурорів, міліціонерів, з якою наші спів­громадяни щодня стикаються, найперше маємо чітко усвідомити основні причини. Перша і найголовніша причина — спадщина, залишена більшовицькою імперією. На 22-у році Незалежності влада й досі в руках нащадків та ідейних послідовників червоних катів, збоченців, мародерів. Українське суспіль­ство пожинає наслідки не проведеної в 1990-х люстрації. Зараз велика надія на вас — молодих, активних, свідомих своєї національної приналежності і відповідальності за долю держави та майбутніх поколінь українців. Ви — ті, які зметуть теперішню кримінально-олігархічну владу і стануть фундаментом нової України — со­ціально і національно справедливої. Величезна повага вам за те, що небайдужі. Разом — сила!» — зазначив під час виступу народний депутат України, член фракції Всеукраїнського об’єднання «Свобода», голова обласної організації партії Павло Кириленко.

«Ми прагнемо справедливості і нового ладу в державі. Ми можемо і будемо змінювати суспільство, що котиться в прірву. Настав час ставати до наступальної боротьби. Ми будемо захищати кожного українця, який потерпає від сваволі влади, суддів, бандитів, нелегальних мігрантів. Владі, що позбавляє нас національної ідентичності, гідності, честі, цинічно порушує наші права, експлуатує наших кровних братів і сестер, має прийти кінець», — заявив один з організаторів маршу, керівник моло­діжної націоналістичної громадської організації «Сокіл» Костянтин Сілла.

По завершенні віче присутні рушили на Олександрівський проспект до місця загибелі молодого україн­ського патріота Максима Чайки, де вшанували його пам’ять запаленням свічок та покладанням квітів.

Прес-служба облорганізації
ВО «Свобода».
Фото Олега ВЛАДИМИРСЬКОГО.
Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorka@i.ua