Переглядів: 977

З надією, вірою, добром

Культурно-просвітний фестиваль «Різдвяні вечори-2013», які анонсувала «Чорноморка», урочисто відкрився 8 січня. Основний майданчик дійств, які триватимуть тут до 10 лютого, — концертно-виставковий зал Одеського обласного благодійного фонду «Медичний центр «Надія, добро і добробут», що на Французькому бульварі, 32.

Президент фонду, Герой України, голова обласної ради миру Володимир Філіпчук, відкриваючи фестиваль, привітав присутніх з Новим роком та Різдвом і побажав, щоб 2013-й став для всіх щасливим. Адже число 13 — це 12 апостолів на чолі з Ісусом Христом.

Проведення «Різдвяних вечорів» стало доброю традицією очолюваного Володимиром Філіпчуком благодійного фонду. Уже 19 років БФ «Надія, добро і добробут» разом з Одеською єпархією та управлінням культури і мистецтв міста запрошують на цікаві культосвітні заходи всіх одеситів. Від «Різдвяних вечорів» беруть свій початок і такі добродійні культурні акції фонду, як «Великодні вечори» та «Золота осінь миру». Торік БФ провів 92 заходи, на яких побували понад 20 тисяч глядачів. Погодьтеся, такими результатами могла б пишатися будь-яка творча громадська організація! Більше півтори тисячі артистів, музикантів, художників, як і провідних майстрів культури нашого міста, так і тих, хто тільки починає свій шлях у мистецтві, були серед учасників організованих фондом концертів і виставок. І всі вони показали високий виконавський рівень, про що свідчили щирі оплески і схвальні відгуки.

Нинішня програма «Різдвяних вечорів-2013» повинна перевершити всі попередні. Вона передбачає 35 концертних і виставкових акцій із найширшим художнім діапазоном, який здатен задовольнити найвимогливіші запити.

Відкрив «Різдвяні вечори-2013» виступ заслуженої аматорської хорової капели Палацу культури ім. Лесі Українки під орудою художнього керівника і диригента, виконувачки обов’язків професора кафедри хорового диригування Одеської національної музичної академії ім. А. В. Нежданової Ніни Заболотної. У виконанні цього відомого колективу пролунали народні, церковні і класичні різдвяні твори. У програмі були й виступи солістів капели.

Наступний концерт «Різдвяних вечорів-2013» дадуть студенти кафедри духових та ударних інструментів ОНМА ім. А. В. Нежданової під керівництвом кандидата мистецтвознавства, в. о. професора Зиновія Буркацького. Він відбудеться 18 січня в концертно-виставковому залі БФ «Медичний центр «Надія, добро і добробут» на Французькому бульварі, 32.

Олег ВЛАДИМИРСЬКИЙ.

 

 

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net