Шанс для підприємців «Милки»
Скандал щодо знесення рядів на «Милці» (частині ринку «Сьомий кілометр») обростає новими подробицями.
«Проти нас постійно порушують нові й нові справи. Проти Ольги Костенко (голова громадської організації «Єдність») їх уже чотири. Причому засідання проходять щодня. Вона навіть не встигає до них готуватися», — цитує 048.ua підприємця Аміра Скляра.
Цікаво, що коли підприємці ринків Одеси прийшли підтримати колег, Овідіопольський суд переніс засідання на інший день.
Тим часом представник адміністрації промтоварного ринку визнав, що підприємців попередили про початок реконструкції за один місяць, тоді як відповідно до урядової постанови про реконструкцію чи закриття ринку його власники повинні повідомити про це підприємців за рік до початку проведення таких робіт.
Як нагадує 048.ua, така ж ситуація була свого часу на ринку «Острів». Тамтешній адміністрації довелося піти на поступки і дати підприємцям допрацювати рік.

Передплата
Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!
дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):
- на 1 місяць — 50 грн.
- на 3 місяці — 150 грн.
- на 6 місяців — 300 грн.
- на 12 місяців — 600 грн.
- Iндекс — 61119
суботній випуск (з програмою ТБ):
- на 1 місяць — 40 грн.
- на 3 місяці — 120 грн.
- на 6 місяців — 240 грн.
- на 12 місяців — 480 грн.
- Iндекс — 40378
Оголошення
Написання, редагування, переклад
Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:
- літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
- високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
- написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:
(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206