Переглядів: 979

Допомагаючи іншим — допомагаєш собі

Благодійний фестиваль для інвалідів

Одеська обласна філія Союзу організацій інвалідів України звернулася до бізнесменів, меценатів і просто чуйних громадян, не байдужих до страждань ближнього, допомогти людям з обмеженими фізичними можливостями, які через хворобу і матеріальне становище не можуть самостійно реалізувати свій творчий та інтелектуальний потенціал на благо держави й суспільства.

Мабуть, не варто зайве пояснювати, як це вплине морально на людей з особливими потребами, коли вони відчують свою самостійність, здатність творити добро для себе та інших, можливість віддячити суспільству, на утриманні якого нелегкою долею випало їм перебувати. Не слід також забувати, що значна частина інвалідів володіє суттєвим креактивним потенціалом, конче потрібним сьогодні нашій країні.

Відтак Одеська обласна організація Союзу організацій інвалідів України оголосила збір коштів для навчання і працевлаштування творчих людей з обмеженими можливостями, організувавши обласний благодійний фестиваль «Допомагаючи іншим — допомагаєш собі», який проходитиме з 8 по 21 листопада. У рамках цього фестивалю у малому конференц-залі адмінбудинку облдержадмі­ністрації (вул. Канатна, 83), конференц-залі Одеського обласного благочинного фонду реабілітації дітей-інвалідів «Майбутнє» (вул. Пушкінська, 51), в Одеському культурно-благодійному центрі «Баварський дім» (вул. Успенська, 60), офісі Одеського товариства сліпих (вул. Толстого, 6) будуть виставлені картини й декоративно-прикладні роботи інвалідів області й міста Одеси.

Бажаючі зможуть відвідати ці виставки й вибрати для себе роботи, які їм сподобаються з тим, щоб придбати їх на фінальному концерті фестивалю, який відбудеться 22 листопада (з 10.00 до 16.00) у приміщенні Одеського товариства сліпих (вул. Толстого, 6). На концерті буде можливість не лише придбати річ, яка сподобалася, а й зробити благодійний внесок готівкою чи в безготівковій формі.

Організатори фестивалю повідомляють, що одержані кошти підуть на оснащення комп’ютерної та офісної техніки з доступом в Інтернет десяти найкращих підрозділів обласної організації інвалідів для надання різних юридичних, соціально-правових та психологічних консультацій людям з обмеженими можливостями. Буде також змога обладнати спеціалізованою й офісною технікою Центр з навчання і працевлаштування інвалідів, проводити курси для їх професійної підготовки, а також оснастити міжнародний тренінг-центр, розташований у профілакторії Одеського національного політех­нічного університету, для подальшого проведення короткострокових курсів з підвищення професійної кваліфікації інвалідів. Планується також технічне забезпечення шевських та швейних майстерень для групи інвалідів-візочників.

Детальніше — за телефонами:

770-71-30, 770-71-06, 33-17-49.

 

 

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net