Переглядів: 1215

Олег Ляшко: «Юлі — волю! Бандитам — тюрми!»

29 серпня Вищий спеціалізований суд України залишив у силі вирок Юліі Тимошенко, яким вона засуджена до 7 років позбавлення волі. Опозиційний народний депутат України, лідер Радикальної партії Олег Ляшко вважає таке рішення суду  незаконним і політично вмотивованим. Тому Ляшко підтримує звернення захисту Тимошенко до Європейського суду з прав людини.

«Сподіваюсь, що Європейський суд визнає Юлію Тимошенко політв’язнем і допоможе її звільнити, — каже Олег Ляшко. — А коли Радикальна партія матиме більшість у парламенті, ми притягнемо до кримінальної відповідальності тих, хто чинить розправу над своїми політичними опонентами шляхом їх арешту. Юлі — волю, бандитам — тюрми!».

Також до Європейського суду з прав людини звернулася соратниця Ляшка, член президії політради Радикальної партії, відома опозиційна журналістка, борець зі свавіллям правоохоронних органів Наталія Розинська. Журналістка подала позов проти спецпідрозділу «Кобра», який її переслідував.

Сам Олег Ляшко виграв справу у Європейському суді з прав людини ще коли не був народним депутатом. У 2000-у його було засуджено до трьох років позбавлення волі умовно, із забороною впродовж трьох років займатися журналістською діяльністю за начебто наклеп на в. о. прем’єр-міністра України В. Дурдинця. Опозиційного журналіста Олега Ляшка переслідували, співробітники СБУ тероризували редакцію газети, яку він очолював. А у 2006 році Європейський суд з прав людини визнав цей вирок таким, що порушує права людини, і постановив виплатити Ляшку компенсацію.

Нагадаємо, Олег Ляшко зареєстрував у Верховній Раді проект закону, який передбачає звільнення політичних в’язнів в Україні. В своєму законопроекті лідер Радикальної партії вимагає звільнити з місць позбавлення волі Юлію Тимошенко, Юрія Луценка.

«Цей законопроект не подобається нікому, — переконаний Ляшко. — Ні Януковичу, ні Партії регіонів, ні так званій об’єднаній опозиції. Бо влада думає, як навіки залишити Тимошенко в тюрмі, а Турчинов з Яценюком лише імітують процес її звільнення. Спитайте Яценюка, скільки шампанського він випив, коли посадили Юлю? Спитайте Яценюка, чому він після першого туру президентських виборів не підтримав Тимошенко, а бігав до Януковича торгуватися за посаду прем’єр-міністра?».

«Поки влада обкрадає людей, а так звана об’єднана опозиція продає місця у виборчому списку, Юлія Тимошенко бореться за життя в ув’язненні. Ці нелюди роблять все, щоб фізично знищити її. Якою б сильною жінкою не була Тимошенко, їй там дуже важко. Повірте, я знаю, про що кажу, бо сам колись був переслідуваний режимом Кучми за опозиційну журналістську діяльність. Але справедливість перемогла і з Божою поміччю я опинився на волі. Вірю, що нинішні політв’язні теж будуть звільнені», — стверджує Олег Ляшко. Він більше 10 разів їздив до Качанівської колонії, щоб підтримати Юлію Тимошенко. А 1 вересня, в перший день після перевезення Юрія Луценка до Менської колонії на Чернігівщині, відвідав і його.

«Ще прийде час справедливості. — заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко. — Юля, Юра та інші політв’язні будуть на волі. А ті, хто їх посадив — у тюрмі!».

Анна КОБИЛЯНСЬКА.

 

 

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@gmail.com