Переглядів: 1072

«У житті, як у боксі, і в боксі, як у житті...»

Одеська обласна Федерація боксу визнана однією з кращих в Україні

У рамках усеукраїнського туру олімпійців, що проходить за підтримки Федерації боксу України, Одесу відвідали призери Олімпіади в Лондоні і керівництво Федерації боксу. Мета туру — популяризація цього виду спорту, підтримка здорового способу життя, знайомство молоді з олімпійськими чемпіонами.

В Одесі, зокрема, побували Василь Ломаченко та Олександр Усик, володарі «золота» цьогорічної Олімпіади, Денис Беринчик — срібний призер та Олександр Гвоздик — бронзовий призер Олімпіади, президент Федерації боксу України Володимир Продивус, а також віце-президент Національної ліги професійного боксу України і чемпіонка світу Аліна Шатерникова.

Боксери стали почесними гостями урочистого відкриття щорічних змагань «Юні надії» на стадіоні «Динамо».

— Спорт — це все! Займайтеся спортом, бігайте, віджимайтеся, боксуйте, будьте наполегливими в досягненні поставленої мети — у цьому ваше спортивне майбутнє! — наставляв юних спортсменів олімпійський чемпіон Олександр Усик.

Як повідомила на прес-конференції Аліна Шатерникова, учасники туру спілкуються з молодими боксерами в регіонах, проводять майстер-класи. Вона відзначила, що індивідуальний результат спортсмена — це результат злагодженої роботи команди. Звісно, для належної підготовки олімпійської збірної необхідна урядова підтримка, заохочення тих, хто досягає високих результатів. За успішний виступ боксерів-олімпійців преміювали, нагородили цінними подарунками. А матеріальна складова, додала Аліна Шатерникова, теж є стимулом до перемоги.

— Хлопці на відмінно відпрацювали спортивну складову своєї роботи, тепер у них соціальна місія — пропагувати спорт. Спорт повинний бути масовим, а для цього треба залучати дітей, у тому числі за допомогою олімпійських чемпіонів, на котрих сьогодні всі рівняються, хочуть бути на них схожими. Коли діти бачать поруч тих, хто вчора ще виступав на рингу, у них горять очі, з’являється стимул прагнути до більшого, — каже Аліна Шатерникова.

Як розповів призер Олімпіади Олександр Гвоздик, бокс робить людину самостійнішою. У житті, як у боксі, й у боксі, як у житті: треба дуже жорстко стояти і не давати себе збити.

Боксери поділилися, що по закінченні туру вони мріють просто відпочити — відключити телефони і провести час із сім’ями.

Президент Федерації боксу України Володимир Продивус дав високу оцінку роботі Одеської обласної федерації боксу, відзначив активізацію діяльності регіонального керівництва федерації щодо розширення спортивних шкіл і секцій цього виду спорту, причому не тільки в Одесі, а й на території області.

За словами віце-президента Національної ліги професійного боксу України Аліни Шатерникової, Одеська обласна федерація боксу — серед лідерів в Україні. «В Одесі багато залів і підвищений інтерес до боксу, це серйозне досягнення», — відзначила вона.

— Вважаю, що ми створили необхідні умови для розвитку боксу в Одеській області. Боксер повинний тренуватися, підвищувати свій фаховий рівень, а наше завдання полягає в тому, щоб забезпечити роботу тренерів, суддів, — каже президент обласної Федерації боксу Олександр Крижанівський. — Як у старі добрі часи ми шукаємо талановиту молодь у школах, залучаємо її до занять боксом. Діти мають можливість займатися безплатно, що теж немаловажно. А найголовніше, ми ставимо собі за мету, щоб на наступній Олімпіаді хтось з одеситів завоював медаль. Це реально, і я сподіваюся, що цю мрію нам вдасться здійснити.

За словами Олександра Крижанівського, вже є на прикметі перспективні боксери, котрі зможуть представляти Україну і наш регіон на наступній Олімпіаді.

Після спілкування з пресою олімпійські чемпіони відвідали спортивний комплекс «Крижинка», де проходив відкритий ринг для дітей і юнацтва, для тих, хто робить перші кроки в боксі. Гостей зі столиці зустріли гучними оплесками. Олімпійці із задоволенням фотографувалися з юними боксерами, роздавали автографи.

— Звісно, хочеться бути такими, як вони, — захоплено зізнавалися діти. — Для цього треба багато тренуватися, і в нас тоді теж усе вдастья.

Марія КРИЖАНІВСЬКА.
Інформагентство «Одеса-медіа».

 

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@gmail.com