Переглядів: 855

І змагалися, і спілкувалися

Нещодавно Суворовське відділення Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань зорганізувало для людей з обмеженими фізичними можливостями змагання з шахів, шашок, армреслінгу.

Звісно ж, найважливіше завдання цієї ініціативи — пропаганда здорового способу життя, залучення інвалідів до регулярних занять фізичною культурою та тими видами спорту, які найбільше до душі, а водночас — виявлення кращих спортсменів серед осіб з особливими потребами.

Помірятися силами та хистом у названих видах спорту цього разу зібралися двадцять двоє осіб. Змагання, а вони проводилися в особистому заліку, показали, що серед інвалідів є першокласні спортсмени, справжні майстри, які володіють високою спортивною кмітливістю та майстерністю.

Турнір пройшов у теплій, дружній обстановці. Учасники мали гарну нагоду не лише повправуватися у своїх навичках, а й просто поспілкуватися, заприятелювати.

За підсумками змагань лідерами стали Михайло Павлович Ємельянов, Юрій Миколайович Самошенко та Валерій Миколайович Корнієнко. Переможцям вручили подяки. Втім, судячи з відгуків учасників турніру, перемога — то лише приємна складова змагань, але не найсуттєвіша. Головне тут — можливість зустрітися з людьми, які тебе розуміють, поспілкуватися з ними, пережити приємні емоції, притаманні спортивним поєдинкам, що допомагають хоч на певний час відволіктися від думок про інвалідність, іноді навіть про непотрібність у цьому світі.

Оскільки турнір, а він був приурочений до Дня Незалежності України, підтвердив зацікавленість людей до такої форми організації дозвілля, є підстави сподіватися, що подібні змагання будуть організовуватися й надалі, в тому числі і на вищих рівнях.

Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Суворовському районі м. Одеси обіцяє і в майбутньому докладати всіх зусиль, щоб захист прав та інтересів інвалідів, їх медична та соціальна реабілітація,  добробут та інтеграція в суспільство провадилися на належному рівні, у суворій відповідності з законом і, найперше, з урахуванням потреб та побажань людей, які потребують уваги й опіки з боку громади.

Олег СОКІЛ.

 

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@gmail.com