Переглядів: 6734

Вбивства, катування, грабежі

Звіряче вбивство скоєно у ніч на вівторок у с. Новосільське Ренійського району. Від рук злочинців загинув голова місцевого сільгосппідприємства, одного з найуспішніших у районі, старший син господаря у важкому стані доставлений до лікарні.

За інформацією, поширеною у ЗМІ, на момент розбійного нападу батько з сином були вдома удвох — мати лежала в лікарні, молодший син поїхав до Ізмаїла. Саме він, повернувшись, і побачив понівечені тіла рідних. Батька рятувати було вже пізно, а життя брата тепер у руках лікарів.

Судячи з поранень, злочинці били своїх жертв і катували, зокрема з допомогою праски, досить тривалий час, кажуть правоохоронці. З будинку пропали коштовності, гроші, а також дві зареєстровані мисливські рушниці. Головна версія слідства — злочин з метою збагачення. За фактом вбивства і розбійного нападу порушено кримінальну справу.

Слід зауважити, що цей жахливий злочин у Новосільському майже повторив дуже схожий напад, який стався буквально десять діб тому в Любашівському районі. Тоді, у ніч на суботу, 1 вересня, у селі Новокарбівка до приватного будинку керівника фермерського господарства також вдерлися грабіжники, які мало не всю ніч били і катували підприємця та його дружину, вимагаючи віддати гроші.

Зі слів сусідів, злочинці, вочевидь, знали, що хазяйновита родина збирала кошти на новий автомобіль. Замордувавши жертв до напівсмерті (може, думали, що вже й вбили), грабіжники втекли. Не з пустими руками — з оселі зникли ціні речі, навіть деяка побутова техніка. Господар зараз перебуває на лікуванні в обласному центрі, стан дружини дещо кращий.

Ще одне вбивство, скоєне цими днями, правоохоронці розкрили по «гарячих» слідах.

Як повідомила прес-служба ГУ МВС України в Одеській області, у рамках оперативно-пошукових заходів правоохоронці затримали трьох жителів міста Котовська (раніше уже судимих), які 9 вересня на території Котовського лісництва в будинку лісника під час сварки після спільного вживання спиртних напоїв завдали смертельних ножових поранень двом жителям Кодимського району. Надалі нелюди на автомобілі вивезли тіла вбитих на лісову дорогу і з метою приховання злочину підпалили транспортний засіб.

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net