Переглядів: 944

Лише в Сумах та Кілії

Баскетбол у Кілійському районі завжди був одним з найпопуляр­ніших видів спорту, а тамтешня ДЮСШ постійно делегувала своїх кращих вихованців у юнацькі й дорослі команди — СДЮСШОР №2 та БК «Хімік». Подія, що відбулася напередодні нового навчального року, — відкриття сучасного баскетбольного майданчика, — дозволить місцевій молоді з іще більшим ентузіазмом займатися улюбленим заняттям.

Будівництво майданчика розпочалося ще в 2003 році, однак через фінансові труднощі ніяк не вдавалося його завершити. На допомогу прийшла Одеська обласна федерація баскетболу, й сьогодні спортсмени Кілії одержали у своє розпорядження прекрасне ігрове поле із сучасним покриттям. Варто відзначити, що подібних майданчиків лише два в Україні — тут, у Кілії, і в Сумах.

На відкритті спортивного об’єкта були віце-президент ООФБ Олексій Діберт, президент федерації баскетболу Кілійського району Володимир Боделан, бізнесмени, що брали особисту участь у будівництві і реконструкції майданчика, багато городян. Ну а головними гостями цього заходу, звісно ж, були юні вихованці місцевої ДЮСШ. Учасників церемонії привітали хлібом-сіллю. ООФБ подарувала спортивній школі набір тренувальних м’ячів. Після урочистої частини перерізали символічну стрічку — і настав час баскетболу.

Право першими випробувати новий майданчик надали чемпіонові Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги — команді БК «Хімік» з гравцями 1999 року народження. У зустрічі з вихованцями кілійської ДЮСШ підопічні Віталія Кузнецова продемонстрували свою майстерність і порадували вболівальників, що заповнили трибуни, цікавою і змістовною грою. Господарі намагалися гідно протистояти южненцям, та все ж поступилися іменитішим ровесникам.

— Ми вже багато років займаємося розвитком баскетболу. Діти і молодь люблять цей вид спорту, — розповідає президент федерації баскетболу Кілійського району Володимир Боделан. — Будівництво майданчика почали кілька років тому, але закінчити через фінансові проблеми ніяк не вдавалося. Я особисто звернувся до президента Одеської обласної федерації баскетболу Валерія Степановича Горбатка з проханням допомогти нам у цьому. Він з розумінням поставився до нашого прохання. ООФБ надала нам фінансову допомогу, і сьогодні ми урочисто відкрили цей сучасний баскетбольний майданчик. Щиро подякую Валерієві Степановичу за те, що він і вся федерація роблять для розвитку баскетболу на Одещині, зокрема і в нашому районі. Переконаний, що наявність такого сучасного майданчика ще більше залучить молодь до занять баскетболом і дозволить юним спортсменам удосконалювати свою майстерність.

Олександр ШНАРЕВИЧ.
Прес-служба Одеської обласної федерації баскетболу.
Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net