Як відбити панічну атаку?
Панічний розлад — одна з найзагадковіших хвороб нервової системи. І, за даними вітчизняних психіатрів та невропатологів, одна з найпоширеніших серед українців.
«Ще не так давно випадки панічного розладу в структурі прийому невролога були поодинокими, а сьогодні їх — 7—8 на 10 пацієнтів», — зауважив завідувач відділенням медичної мережі «Добробут» Дмитро Маньковський. За його словами, ця статистика стосується лише тих, хто дійшов до лікаря-психіатра, але при цьому багато людей, які мають цей психічний розлад, звертаються до кардіологів, гастроентерологів, терапевтів, підозрюючи хвороби в різних органах тіла. Адже головними симптомами цієї недуги є посилене серцебиття, тахікардія, відчуття нестачі повітря, болі в лівій половині грудної клітини, нудота і болі в шлунку, відчуття запаморочення, нереальності того, що відбувається, оніміння на кінчиках пальців, безсоння. По суті, кажуть експерти, панічна атака — тяжкий приступ тривоги, який супроводжується тілесними симптомами. В радянські часи лікарі встановлювали діагноз «вегето-судинна дистонія», хворобу вважали невиліковною, бо причини шукали в соматичних (тілесних), а не психічних факторах.
Фахівці стверджують, що в Україні жертвами панічних атак часто стають політики, представники великого бізнесу, топ-менеджери, а також викладачі та представники шоу-бізнесу. «Панічному розладу сприяють хронічні стреси, які виникають у людей, котрі приймають масштабні рішення, у вчителів, представників творчих професій. Додаємо також, що страх усе втратити більше властивий людям, які і мають більше», — зазначив Дмитро Маньковський.
Сьогодні панічні атаки бувають у 10% населення, причому у 1—3% вони дуже сильні. Найчастіше їх зазнають люди від 25 до 64 років з перевагою у групі 25—44 роки. Незважаючи на ріст популярності нетрадиційних для пострадянської України психологічних шкіл, експерти радять лікуватися від панічних атак у традиційних психотерапевтів та психіатрів.
Більше читайте тут: http://tsn.ua/ukrayina/ukrayinciv-kosit-nova-psihichna-hvoroba.html

Передплата
Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!
дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):
- на 1 місяць — 50 грн.
- на 3 місяці — 150 грн.
- на 6 місяців — 300 грн.
- на 12 місяців — 600 грн.
- Iндекс — 61119
суботній випуск (з програмою ТБ):
- на 1 місяць — 40 грн.
- на 3 місяці — 120 грн.
- на 6 місяців — 240 грн.
- на 12 місяців — 480 грн.
- Iндекс — 40378
Оголошення
Написання, редагування, переклад
Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:
- літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
- високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
- написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:
099-277-17-28, 050-55-44-206