Переглядів: 1245

Олег Ляшко йде на Верховну Раду з вилами

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко оприлюднив список своєї партії, у якому немає жодного олігарха та бюрократа

7 серпня біля пам’ятника Кобзарю в Києві відбувся IV p’їзд Радикальної партії, на якому було затверджено передвиборну програму партії та оприлюднено список кандидатів у народні депутати.

«На відміну від інших партій ніяких родичів у списку Радикальної партії немає, — коментує Олег Ляшко. — Я веду до Верховної Ради кандидатів з народу — лікарів, багатодітних матерів, освітян. Ці люди прагнуть радикальних змін. У нас немає жодного олігарха, корупціонера чи злодія».

Почесне перше місце у списку Олег Ляшко віддав багатодітній мамі з Кіровоградщини Оксані Шевченко, провідниці поїзда. Наступними у першій десятці визначені — заступник лідера партії, аспірант політології, опозиційний журналіст Андрій Лозовий, вагітна студентка Ксенія Сапунова, інвалід, незрячий співак, переможець конкурсу «Голос країни» Іван Ганзера, мер міста Щорс Роман Зуб, лікар, ортопед-травматолог Олексій Кириченко, опозиційний журналіст, який служив у Національній гвардії України Олексій Ленський, юрист Олена Невінчана, економіст Ірина Філонова та захисник інтересів малого і середнього бізнесу Андрій Філоненко.

Опозиційна журналістка і громадський діяч Наталія Розинська, яка бореться зі свавіллям правоохоронних органів, балотуватиметься до Верховної Ради від Радикальної партії по мажоритарному округу Шевченківського району столиці. Сам же Олег Ляшко йде на вибори по мажоритарному округу на Чернігівщині.

Олег Ляшко прийшов на з’їзд з вилами, які йому вручили люди, котрі прагнуть радикальних змін у державі.

«Влада каже людям: беріть лопати в руки і заробляйте ними собі на життя. А я кажу, що на цих вилах ми винесемо цю владу! — заявив Олег Ляшко, звертаючись до партійців. — А Яценюк, який ще вчора торгувався за місце в уряді, допоміг посадити Юлю, сьогодні очолює її список. Ці люди рвуться до корита, щоб з нього жерти і жерти. Гнати їх треба всіх у шию цими вилами!».

10 серпня Радикальна партія мала подати документи на реєстрацію до ЦВК, проте напередодні запланованої дати реєстрації стався  напад на машину Олега Ляшка. Невідомий зловмисник розбив скло і викрав особистий портфель Ляшка, де були гроші, виборчий список, паспорт лідера партії, його депутатське посвідчення та інші документи. Наступного дня портфель з документами, але без грошей, повернув добропорядний двірник, який знайшов його. Тому 11 серпня Олег Ляшко і його команда все ж змогли подати документи до Центральної виборчої комісії. І 16 серпня ЦВК зареєструвала виборчий список Радикальної партії Олега Ляшка із 150 кандидатів та 32 кандидатів-радикалів по мажоритарним округах.

«Незважаючи на все, Радикальна партія змогла подолати всі перешкоди та йде на парламентські вибори-2012, щоб перемагати та піднімати Україну з колін, — повідомив лідер РПЛ. — Ми впевнені в своїх силах, нам нічого боятися, бо нас підтримують люди».

Віктор ХАРЛАМОВ.

 

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net