Переглядів: 920

Дій зараз — збережеш майбутнє

Розпочавши кампанію «Дій зараз. Збережи потім», Програма розвитку ООН (UNDP) та Управління Організації Об’єднаних Націй з координації гуманітарних питань (OCHA) закликали, держави — члени ООН збільшити фінансування для забезпечення готовності до надзвичайних ситуацій, щоб значно зменшити руйнівні наслідки від повеней, землетрусів та інших стихійних лих.

Як повідомили «Чорноморським новинам» в інформаційному відділі Представництва ООН в Україні, впродовж останнього десятиріччя надзвичайні ситуації забрали життя більше мільйона людей і завдали шкоди більше ніж чверті населення планети. Вони коштували світу понад 1 трильйон доларів США. Організатори кампанії стверджують: кожен долар, який сьогодні буде спрямований на запобігання та зниження ризиків стихійних лих, збереже у майбутньому близько 7 доларів з коштів, спрямованих на подолання наслідків стихії, а найголовніше — збереже життя.

Програма розвитку ООН підтримує діяльність урядів країн, спрямовану на пом’якшення наслідків надзвичайних ситуацій та катастроф. Зокрема, завдяки плідному співробітництву Міністерства з надзвичайних ситуацій України та ПРООН було здійснено місії з оцінки ситуації в схильних до надзвичайних ситуацій районах, проведено консультації та тренінги для працівників МНС та реалізовано проекти, які розширили можливості громад для підготовки та реагування на надзвичайні ситуації.

Водночас повінь, яка минулого тижня зійшла на південь Краснодарської області Російської Федерації, засвідчила необхідність докладання, зокрема й в Україні, подальших зусиль, спрямованих на зниження можливих ризиків. «6 липня повінь в Росії забрала життя в щонайменше 164 людей і завдала шкоди понад 20000 осіб. Але такі ж події могли статися і в Карпатах чи Кримському регіоні України. Це нагадування, що ми повинні регулярно інвестувати час і ресурси, щоб забезпечити готовність до стихійних лих тут, в Україні», — сказала Рікарда Рігер, директор представництва Програми розвитку ООН.

А й справді, чотири роки тому від повені в Західній Україні постраждали 25000 осіб, було затоплено 44000 будинків і завдано $650 — 870 мільйонів збитків.

 

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net