Переглядів: 964

Пустити півня може й «Альбатрос», або Пожежній безпеці — особливу увагу

Одещина має величезні рекреаційні можливості. По всій береговій лінії, а це 306 кілометрів морського узбережжя, розташовані санаторії, бази відпочинку, дитячі оздоровчі центри. Загалом в області маємо 182 готелі, 45 санаторно-курортних об’єктів, 596 баз відпочинку, 36 дитячих оздоровниць. Торік їхніми послугами скористалися понад мільйон осіб. Тому дуже важливо, щоб тут не трапилося якогось лиха.

Співробітники державного нагляду в сфері пожежної безпеки провели планові і позапланові перевірки всіх об’єктів, задіяних для літнього відпочинку громадян. За результатами цих перевірок керівникам об’єктів вручені акти й приписи з переліком заходів щодо посилення протипожежної безпеки. У ході перевірок проведені й інструктажі з керівниками й обслуговуючим персоналом. Головам районних державних адміністрацій направлено листи, що були розглянуті на розширених засіданнях місцевих органів влади.

Більшість керівників оздоровчих об’єктів усвідомлюють, наскільки важливо виконати приписи перевірок. Але, на жаль, є й такі, хто їх ігнорує. «За це до адміністративної відповідальності притягнуто 238 посадових осіб. Тимчасово була припинена експлуатація 87 будівель, 58 агрегатів та окремих ділянок електромереж, що були в пожежонебезпечному стані», — за­значив начальник головного управління Держтехногенбезпеки України в Одеській області Іван Гелебан.

Курортний сезон — у розпалі, але співробітники Держпожежна­гляду продовжують проводити рейдові перевірки. Так, 8 червня оглянули базу відпочинку «Автотранспортник». З’ясувалося, що електричний розподільний щит тут в аварійному стані, у спальних приміщеннях — несправні розетки... Не краща ситуація з пожежною безпекою й у громадському об’єднанні «Івушка». Розетки пошкоджені, електричні дроти проведені прямо під шпалерами, електрощит — в аварійному стані. Багато об’єктів не забезпечені належним набором первинних засобів пожежогасіння, не захищені від влучення блискавок, не обладнані автоматичною пожежною сигналізацією, не відповідають вимогам електропроводка, пожежні водойми тощо.

«Зазначу, що такі об’єкти, як «Івушка», «Глобус», «Альбатрос», «Іній», — у незадовільному протипожежному стані. Співробітники пожежного нагляду вже опечатували ці об’єкти, а їхні адміністрації попереджали про недоліки, але вони й досі не усунуті», — підсумував результати рейду у Затоці заступник начальника управління Державного нагляду в сфері пожежної безпеки Сергій Кучер і до дав, що до порушників буде вжито додаткових санкцій.

Вся ця робота проводиться з єдиною метою, аби гарантувати людям безпечний відпочинок.

Катерина ОСТАШОВА,
Сергій ДІДКОВСЬКИЙ.

 

 

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net