Переглядів: 1077

Талант ладити з людьми, або Кілька штрихів до портрета Алли Лісовенко з Ісаєвого

Кожна людина, як відомо, неповторна, наділена від природи якимись індивідуальними здібностями, обдаруванням. Хтось — великий майстер у тому чи іншому ремеслі, хтось — має мистецький хист, хтось кохається в рослинах і створює довколишню красу...

Сьогоднішня наша розповідь — про жінку, яка багато чого вміє і може, а ще має особливе обдарування — ладити з людьми, допомагати їм.

У неділю, 18 березня, жителі Ісаєвого Миколаївського району обиратимуть сільського голову. Однин з кандидатів на посаду — Алла Лісовенко — молода, енергійна, працьовита, компетентна жінка. Миколаївський район — земля, де народилася і виросла Алла Анатоліївна, де живуть її батьки. Завдячуючи цьому вона дуже добре знає сільське життя, турботи, біди і радощі земляків.

Народилася вона 11 січня 1968 року в с.Амбарове Миколаївського району в сім’ї колгоспників. Після школи вступила до Білгород-Дністровського педагогічного училища, закінчивши яке, повернулася у свій район працювати вчителем початкових класів. Цій справі віддала 12 років. Схильність до роботи з людьми мала з юних літ, а це неабияк важливо для педагога, якому належить і з дітьми ладити, і з батьками знаходити порозуміння.

У 2000 році трудовий шлях Алли Анатоліївни зробив крутий віраж — вона очолила Ісаївське відділення зв’язку. З притаманним їй почуттям відповідальності та працелюбності взялася опановувати нову професію. Заочно закінчила Харківський інститут професійного навчання за спеціальностями «бухгалтер» та «менеджер з персоналу». Нова посада потребувала додаткових знань з психології, вміння налагоджувати стосунки з різними людьми, допомагати у вирішенні їхніх проблем. Завдяки добрій організаторській роботі у відділенні зв’язку сформувався прекрасний міцний колектив. З огляду на реорганізацію «Укрпошти» Алла Анатоліївна має ще й дільницю, на якій працює листоношею.

У відділенні зв’язку надаються різні види послуг. Це — продаж товарів народного споживання, приймання комунальних платежів, видача пенсій та виплата соціальних допомог на дітей, переказ коштів та замовлення на електронні квитки. Деякі види цих послуг Алла Анатоліївна здійснює безпосередньо на своїй дільниці. Відтак добре відчуває настрій людей, знає їхні щоденні потреби і проблеми.

Вона і на роботі вправна, і господиня гарна, і мати прекрасна — має двох доньок та сина. Діти добре вчаться, гарно виховані, люблять та в усьому підтримують свою неньку.

Будучи людиною енергійною, Алла Лісовенко відкрита для нових починань, готова докласти зусиль заради позитивних змін у житті своїх земляків, яким нині ой як нелегко. Сьогодні вона є однодумцем партії «Фронт змін», поділяє погляди та оцінки на ситуацію в країні.

Жителі Ісаєвого запропонували завідуючій відділенням зв’язку, яку поважають і якій довіряють, висунути свою кандидатуру на посаду сільського голови. Адже вона, Алла Лісовенко, не з чужих слів знає про проблеми та клопоти місцевої дошкільної дитячої установи, школи та села загалом. І земляки впевнені: Алла Анатоліївна докладе всіх зусиль, щоб в Ісаєвому відбулися позитивні зміни.

Прийнявши пропозицію односельців, кандидат дала слово: якщо люди її підтримають і віддадуть свої голоси на виборах, з притаманною їй старанністю, добросовісністю, наполегливістю та відповідальністю працюватиме на благо громади.

Володимир СТЕРНИЦЬКИЙ.
Миколаївський район.
Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net