Переглядів: 990

...А морок розвіється!

Від  потаємного  симпатика

Шановна редакціє!

Ви, мабуть, здивуєтеся, коли скажу, що я щирий шанувальник вашої газети, яку почав активно читати десь упродовж останніх п’яти років. А чому здивуєтеся, бо я член нині правлячої партії та й посаду не останню займаю. Знаєте ви чи ні, але в нашому партійному середовищі симпатії до такої газети не заохочуються, а якщо сказати точніше — на неї покладено табу. Суворо «не рекомендують» її передплачувати й особливо в державних установах, організаціях, начальних закладах.

Я ж, постійний читач «Чорноморки», щиро вдячний їй за те, що на багато чого вона відкрила мені очі, зняла з них шори, збагатила з цілої низки питань історії, культури нашого народу, постійно зна­йомить з його видатними особистостями, тверезо оцінює нинішні реалії, непорушно стоїть на позиціях державотворення. Велика вам дяка за це, бо таких публікацій у нашій місцевій пресі зі свічкою і вдень не знайдеш.

Спитаєте, чи не остерігаюся відкрито передплачувати вашу газету, будучи членом Партії регіонів, маючи пристойну посаду? Авжеж, не хотів би це афішувати у своєму середовищі. Тож і пішов на деяку хитрість: передплачую на адресу свого близького родича. Із задоволенням читають тепер «Чорноморку» принаймні дві родини. Прикро тільки, що не завжди газета доставляється, тож моєму родичеві доводиться з’ясовувати стосунки з поштовиками. А так завжди є привід обговорити цікаві публікації на сторінках газети, обмінятися думками, враженнями. Є над чим міркувати, що порівнювати, аналізувати. До речі, зауважив закономірність: звільнившись від владної залежності, газета з номера в номер стає дедалі цікавішою і цікавішою, щоразу з нетерпінням чекаєш її наступного числа.

Та ще хотів би вам сказати ось що. Не думайте, що всі «регіонали» ваші противники. Є серед нас тверезо мислячі люди, які по можливості не хочуть бути слухняними гвинтиками у владній системі. Мають добру думку і про вашу газету. А в партії перебувають з однією метою: не втратити роботу, посаду, як це було раніше за радянських часів, коли без комуністичного партквитка скрізь дорога тобі закрита, ніякого просування за службою не передбачено. Скажете, пристосуванці? Так, важко тут сперечатися. Але життя є життя, і часом, на жаль, доводиться до такого вдаватися. Одне тішить, що це все-таки тимчасово, морок розвіється, бо багато з нас починають розу­міти безперспективність нинішньої ситуації, коли влада служить передусім інтересам олігархів, коли й сама з них складається, і є безнадійно корумпованою.

З часом і я зможу дещо розповісти на сторінках «Чорноморки» з нашої, так би мовити, «новітньої історії». А поки що із зрозумілих причин не підписуюся справжнім прізвищем. Зичу вам щастя, творчої наснаги і перемоги в новому році.

Олексій ЛИМАРЕНКО,
ваш читач і симпатик.
м. Одеса.

Від редакції. Цей лист зо два тижні пролежав у редакції. Виникали деякі сумніви щодо його публікації: чи часом не провокація? А кілька днів тому зателефонував автор і запитав про долю його допису. Голос виявився знайомим. Тож щиро раді за ці добрі слова і початок прозріння багатьох його однодумців.

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net