Переглядів: 885

Ми створюємо — вони відбирають!

Трудівники України, одесити!

До вас звертається трудовий колектив Приватного акціонерного товариства «Виробниче об’єднання «Стальканат-Сілур». Ми закликаємо вас: підтримаєте нас у нашій боротьбі проти загарбників рідного для багатьох одеситів підприємства, допоможіть захиститися від злочинної бездіяльності чиновників і рейдерства «бандитів у міліцейських погонах».

Наш завод, заснований у 1806 році, сьогодні є великим конкурентноспроможним підприємством України, яке динамічно розвивається. Торгові марки «Стальканат» і «Сілур» добре відомі споживачам близького і далекого зарубіжжя. Нас на підприємстві працює понад дві тисячі осіб, а це значить, що дві тисячі сімей живуть завдяки тій заробітній платі, яка стабільно виплачується на «Стальканаті». Повірте, для багатьох це єдиний прибуток у сімейному бюджеті.

Репутація і добре ім’я Приватного акціонерного товариства «Виробниче об’єднання «Стальканат-Сілур» в Одесі і в усій Україні — це результат нашої копіткої праці, організаційних, технологічних і вольових зусиль усього трудового колективу протягом багатьох десятиліть.

Все це є нашим з вами надбанням, загальною історією, якою ми дуже дорожимо і, повірте, готові за неї боротися!

19 травня 2011 року слідчим слідчого відділу Хмельницького ВМ Малиновського РВ УМВС України в Одеській області Чепіль А.С. у супроводі збройних співробітників УБОЗ був зроблений обшук Приватного акціонерного товариства «Виробниче об’єднання «Стальканат-Сілур». Незважаючи на те, що відповідно до постанови суду про проведення обшуку вилученню підлягав один-єдиний договір, співробітниками правоохоронних органів були вилучені всі бухгалтерські і фінансово-господарські документи підприємства, вся організаційна техніка, яка потрапила в поле зору так званих «правоохоронців».

Без пояснення причин, з волаючим цинізмом і порушеннями чинного законодавства під час обшуку, без описування і пояснень, були вилучені оригінали правовстановлюючих документів підприємства, особисті речі співробітників, а також комп’ютери й основний сервер підприємства. У зв’язку з вилученням усіх правовстановлюючих, первинних бухгалтерських документів та договорів була повністю паралізована робота заводу, зірване виконання договірних зобов’язань, план виробництва з відвантаження продукції! Все, що відбувалося, більше нагадувало бандитський наліт, ніж слідчі дії.

Незважаючи на те, що в серпні 2011 року сама кримінальна справа була закрита, а всі дії слідчих органів були визнані судом незаконними, на підприємство не повернули жодного вилученого документа! Слідчі органи міста й органи обласної прокуратури протягом дев’яти місяців відповідають простими відписками на всі наші звернення і не поспішають виконувати рішення суду. Крім того, сьогодні на рухоме і нерухоме майно підприємства накладені арешти, хоча всі кримінальні справи, у рамках яких були накладені ці арешти, давно закриті. У нас виникає законне питання: Одеса — це місто, де панує закон чи «бандитські поняття»?!

30 січня 2012 року співробітниками правоохоронних органів (УБОЗ у супроводі трьох автобусів з бійцями підрозділу «Сокіл») була здійснена чергова спроба проникнути на територію підприємства для проведення обшуку. Представники міліції прибули на територію підприємства з черговою постановою суду. Постанова була видана на підставі кримінальної справи, порушеної за фактом створення в 2002 році фіктивної фірми, яка не має жодного відношення до підприємства. Які документи можуть бути виявлені на заводі через 10 років, залишається питанням. Завдяки активній та одностайній участі працівників підприємства і депутата Верховної Ради України Князевича Р.П. проникнення «правоохоронців» в адміністративне приміщення того дня вдалося зупинити законними, правовими діями.

У нас практично не залишилося надії на справедливість і захист від правоохоронних органів. У всій цій ситуації ми відчули, наскільки силовикам і чиновникам наплювати на людей, що працюють на підприємстві, адже перед ними стоїть завдання паралізувати роботу заводу. А це спричинить те, чого ми всі боїмося: закриття «Стальканату».

З дня на день ми очікуємо повторних спроб проведення обшуків на території нашого підприємства й остерігаємося того, що під час чергового обшуку будуть вилучені всі документи, що залишилися, і виробництво буде зупинено. Вже зараз підприємство щодня зазнає колосальних збитків, наші контрагенти відмовляються здійснювати оплату за укладеними договорами, побоюючись зривів поставок, під загрозою — виконання фінансових зобов’язань перед державою, виплата заробітної плати всім співробітникам. Багато галузей промисловості України (машинобудування, нафтогазова, вугільна, металургійна, меблева, порти) можуть також залишитися без необхідної в їхній роботі продукції ПАТ «ВО «Стальканат-Сілур».

Шановні одесити! Сьогодні у вкрай важкому становищі опинилися ми, працівники ПАТ «ВО «Стальканат- Сілур». Якщо ви не втрутитеся в те, що відбувається, завтра силовики прийдуть до вас і ваших близьких.

Яке майбутнє чекає на місто, яке ми всі любимо, якщо його жителі своєю мовчазною бездіяльністю і покірністю приймуть те, що їм намагаються нав’язати чиновники — верховенство сили і «бандитської» волі?! Ми, працівники «Стальканату», боротимемося до кінця і закликаємо вас підтримати нас у нашій боротьбі. Упевнені: разом з вами ми переможемо — зможемо відстояти свій завод!!!

Пам’ятаєте: ми створюємо — вони відбирають!

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorka@i.ua