Переглядів: 886

Третій тур — вирішальний

Команда юнаків «СДЮСШОР №2 — Хімік» 1997 року народження після завершенні другого туру першості Європейської юнацької баскетбольної ліги, що пройшов у шведському Гетеборзі, має реальні шанси поборотися за єдину путівку в суперфінал змагань. Навіть після однієї поразки підопічні Євгена Вохміна залишаються на другому місці в загальному заліку, поступаючись лише ровесникам з Білорусі — баскетбольній школі Мещерякова — за різницею забитих і пропущених очок.

У п’яти матчах туру одесити отримали чотири перемоги, одну зустріч програли. Першого дня наша команда в напруженому поєдинку здолала суперників з Риги, що на той момент були лідерами: «СДЮСШОР №2 — Хімік» — BJSC DSN (Рига, Латвія) — 55:51. Далі — прикра поразка від казахської команди БК «Барси» (Атирау) — 55:47.

Другий день турніру приніс команді Вохміна дві перемоги. Спочатку з великою перевагою наші юнаки переграли ще одну казахську команду —БК «Каспій» — 57:32. Потім у складнішій боротьбі одесити здолали литовську команду БШ «Кедайнія» — 33:41. І на завершення змагань команда «СДЮСШОР №2 — Хімік» розібралася з БШ «Пардаугава» (Рига, Латвія) — 52:39.

Повернувшись додому, тренер команди Євген Вохмін прокоментував прес-службі Одеської обласної федерації баскетболу виступ своєї команди і визначив подальші завдання підопічних в Євролізі на цей сезон.

— Про минулий тур можу сказати, що всі матчі були дуже повчальними для нас. Команди з різних країн сповідують різний стиль гри, і потрібно було знайти «ключ» до гри кожного суперника, щоб домогтися перемоги. Наша команда програла одну зустріч казахам, тому що не зовсім справилася з завданням на гру.

— Яка зустріч була найскладнішою?

— Гра з ризькою командою BJSC DSN, яка після першого туру випереджала нас за різницею забитих — пропущених очок. Нам вдалося перемогти за рахунок концентрації, командної гри і дуже великого бажання. У першій чверті ми відірвалися відразу на 11 очок, що й забезпечило необхідну для перемоги перевагу. Всю гру наш суперник був у ролі наздоганяючого. Нам вдалося нав’язати свою гру, незвичну для прибалтійської команди.

— Кого зі своїх вихованців відзначили б?

— Усі були дуже зібраними в процесі підготовки до ігор, на тренуваннях, на матчах. За грою на турнірі можу відзначити капітана команди Дмитра Рикіна, Микиту Коробова, Дмитра Кунчика та Костянтина Бялицького — хлопці показали зразок справжньої командної гри, надійного захисту, що дозволило нейтралізувати лідерів суперника і привести команду до перемоги. Хочеться також відзначити гру в нападі Євгена Гордія та Микити Коробова — високий відсоток реалізації кидків цих хлопців допомагав нам успішно завершувати атаки і наближав команду до перемоги. На жаль, отримав травму Артем Фатюхін і не зміг показати своєї кращої гри, але його бажання допомогти команді також додавало сил іншим гравцям і стало ще однією цеглинкою в досягненні командного результату. Хочу подякувати всій команді за гарну гру і високий підсумковий результат.

— Ви йдете другими в турнірній таблиці. Третій тур повинен пройти без збою?

— Наприкінці місяця — з 23 по 26 лютого — на нас чекає третій тур ЄЮБЛ. Попереду найважливіша для нас зустріч — із БШ Мещерякова з Білорусі. Намагатимемося виграти цей тур і вийти з першого місця у суперфінал підгрупи «А». Це дасть нам можливість зіграти з найсильнішими командами Європи свого віку вже в цьому сезоні, а в наступному — грати в підгрупі «А» вже рамках регулярного чемпіонату ЄЮБЛ.

Олександр ШНАРЕВИЧ.
Прес-служба
Одеської обласної
федерації баскетболу.

 

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorka@i.ua