Переглядів: 4748

Милосердні дарунки

Дива дивні. Того січневого дня в Одесі дощило, а в Ізмаїлі, що на дві з половиною сотні кілометрів південно-західніше, хазяйнувала хурделиця. Учасникам благодійного марафону «Милосердні дарунки» довелося торувати шлях до старовинного міста на Дунаї. Завдячуючи клубові 4х4 «Напрямок» ми на потужних позашляховиках перетнули епіцентр циклону. З напрочуд нелегким випробуванням впоралася і заступник керівника організації «Громадський рух патріотів України» Галина Міхеєва, яка також кермувала авто, а її донька Оленка везла дітям-сиротам іграшки з власної колекції.

— Марафон щедрих сердець триває за будь-яких обставин, — зауважує один із натхненників акції, голова Одеської регіональної організації НСЖУ Юрій Работін. — До цієї справи долучилися громадська рада при облдержадміністрації, журналісти, обласне товариство «Південний козацький округ» на чолі з Володимиром Солодським, благодійний фонд «Бджілка» з його очільницею Оленою Павленко, молодіжна організація «Колокол» та чимало інших громадських структур і небайдужих людей. Поїздку до Ізмаїла приурочили до Дня Соборності та свободи України і 80-річчя утворення Одеської області.

Благодійники вручили одяг, спортінвентар, книжки, іграшки вихованцям Ізмаїльської загальноосвітньої школи-інтернату — військового морського ліцею з посиленою фізичною підготовкою, де навчається 97 дітей, спеціалізованого будинку дитини (86 опікуваних), міського притулку та дитячого відділення лікарні.

Секретар Ізмаїльської міськради Євген Пундик привітав учасників акції, розповів про перетворення в портовому місті, що є українським форпостом на великій європейській артерії. Влада активно залучає інвестиції на розвиток соціальної інфраструктури. Зокрема, цьогоріч розпочинається будівництво великого дитячого спортивного комплексу.

Ізмаїл — п’ятнадцятий пункт благодійного марафону. Його учасники до того навідувалися до сиротинців Кароліно-Бугаза, Іванівки, Котовська, Тузлів, Ананьєва, Білгорода-Дністровського, Біляївки та інших населених пунктів причорноморського краю. Добра справа відгукується в дитячих серцях.

Володимир НЕВМИТИЙ,
член правління Одеської регіональної організації НСЖУ.

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorka@i.ua