Переглядів: 4870

Повикидати скелети із шаф

Опозиція має сформувати на парламентських виборах єдиний список, який повинен очолити найрейтинговіший опозиційний політик. Таке переконання в інтерв’ю газеті «День» висловив голова політради «Нашої України» Валентин Наливайченко.
«Ви — найрейтинговіший опозиційний політик, очольте єдиний список опозиції. Між нашими партіями, якщо покласти поруч програми, нема різниці. Якщо ми, опозиція, — не партії шахраїв і ляльок на мотузках, ми повинні тут і зараз представити єдиний список», — звернувся Валентин Наливайченко до лідера партії «Фронт змін» Арсенія Яценюка
Водночас голова політради «Нашої України»  критично відгукнувся про наміри представників КОДу (Комітету опору диктатури) йти на вибори трьома колонами. «Колонами ходять в колоніях і на демонстраціях у Північній Кореї. Й український КОД говорить про колони. Нісенітниця!» — заявив він.

На переконання Наливайченка, «метушня навколо списків і округів» — це серйозний тест для опозиції. Він вважає, що прийнятий закон про вибори — змова і зрада виборця. «Ті «тушки» й інші, які проголосували за цей закон, віддали ключі від нового парламенту нинішній владі. Більше того, багатьом народним депутатам у трудових книжках у графі «місце роботи» треба позаписувати «Кабінет Андрія Клюєва». Там вони насправді працюють. А парламентаризм зруйновано. Судочинство абсолютно залежне від грошей і «червоних олігархів». Соціальні виплати комуністами і Партією регіонів з пенсіонерів, чорнобильців, бюджетників знято. Що далі? Це наслідки «тушкування» та різних ігор у кабінеті віце-прем’єра», — вважає голова політради «Нашої України».


Та попри все Валентин Наливайченко закликав залишити позаду старі чвари й об’єднатися заради майбутнього. «Думаємо про завтрашній день. Формула українського успіху проста. Потрібна політична воля. Об’єдналися. Позакривали всі зайві політичні проекти. Склали прозорий і відкритий список. Вистачить розуму й розуміння, що це наш єдиний шанс зберегти політичне майбутнє, — добре, не вистачить — туди нам і дорога», — наголосив він.


Опозиція має оновитися і дати людям можливість обрати до парламенту нові обличчя. «Ми, нові політики, вимагаємо повикидати всі ці старі скелети з шафи. Ця шафа не наша. Її будував Кучма, її будували після Кучми, і зараз її набивають новими скелетами. Ці скелети виснуть мертвим вантажем на всьому живому, що є в українському суспільстві. Чи готові наші партнери відмовитися від цих скелетів? Важко сказати. Це вибір кожного. Особисто мені набридло «танцювати» зі скелетами», — заявив Валентин Наливайченко.


Для змін у державі, за його словами, опозиціонерам потрібні нові обличчя, здатність до об’єднання та чесність: «У цих принципах, до речі, питання виживання КОДу й опозиції як такої. Не кабінетної (не хочу повторювати, в яких кабінетах вона засідає і звідки отримує фінансування), а тієї, яка сьогодні потрібна людям. Так, ця опозиція змушена жити бідно, тому що вона не бере грошей у влади, ні тим більше в олігархів. Але ця опозиція має політичну перспективу. Вона здатна повести Україну не до євразійської діри і не до казарм, які будують неосталіністи для наших дітей... Ми не будемо так жити. Тому мусимо об’єднатися».

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net