Переглядів: 748

У місті алкоголю не місце

Одеська міська рада на виконання ст. 6 Статуту територіальної громади своїм рішенням № 1905-VI від 19 квітня 2012 року визначила місця, де заборонена роздрібна торгівля алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Любителям хмільного помітно ускладнюється тепер можливість вгамовувати свою згубну пристрасть. Так, рішенням Одеської міськради заборонено торгівлю алкогольними, слабоалкогольними напоями, вином столовим, пивом та тютюновими виробами у дрібно-роздрібній торговельній мережі на відстані менше ніж за 300 метрів від таких установ та закладів: дошкільних, навчальних, охорони здоров’я, спорту, бібліотек, естетичного виховання (музичних, художніх, театральних, хорових, хореографічних та шкіл мистецтва), професійно-технічної освіти, вищих навчальних та їхніх гуртожитків, інших закладів та установ соціальної спрямованості. У разі порушення цієї заборони об’єкт дрібно-роздрібної торгівлі негайно підлягає демонтажу. До того ж у перелічених вище закладах та установах забороняється також споживання алкогольних та слабоалкогольних напоїв, вина столового та тютюнових виробів.

Не буде привілля в Одесі пиякам та курцям 1 квітня, у День гумору, у дні випускних та інших свят. Згідно зі ст. 15-2, 15-3 Закону України «Про державне регулювання виробництва й обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», дозволяється споживання алкогольних напоїв та тютюнових виробів винятково в об’єктах ресторанного господарства та у місцях, спеціально відведених для куріння. Придбати пиво, алкогольні та слабоалкогольні напої, столові вина, цигарки можна буде лише в ресторанах та в магазинах.

Певна річ, виконання цього рішення вимагає свідомої підтримки громадськості. Зокрема, керівникам навчальних та освітньо-виховних закладів доручено постійно проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед молоді щодо недопущення вживання спиртного та паління тютюну, про що належить щомісяця інформувати управління освіти та науки міськради.

Поменшає зваби і любителям спиртного на одеських пляжах, у місцях масового відпочинку. Директорам комунальних підприємств «Ланжерон», «Гідропарк «Лузанівка», «Узбережжя», «Прибережно-експлуатаційне об’єднання Київського району» доручено забезпечити заборону на природі споживання і продажу населенню пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв, столових вин за винятком об’єктів ресторанного господарства та магазинів.

Поліна АНАСКО.

 

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorka@i.ua